سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: وضعیت اقتصاد و معیشت بسیار مهم است و مسئولان در این راستا باید تلاش کنند.

وی اظهار داشت: یک عده دلال وجود دارند که گندم را بالاتر از نرخ دولتی در حال خرید هستند و معلوم است می خواهند قاچاق کنند.

امام جمعه نهاوند افزود: کسانی که قاچاق می کنند به مردم خیانت می کنند و گناه است و حرام است و باعث کمبود در کشور می شود.

وی عنوان کرد: مسئولان مربوطه باید با این افراد برخورد کنند و مسئولان هوشیار باشند و از احتکار و قاچاق این کالاهای استراتژیک جلوگیری کنند و محتکران هم بدانند سرو کارشان با تعزیرات است.

حجت الاسلام مغیثی در بخش دیگری از خطبه ها گفت: اجاره خانه ها واقعا به یک بحران تبدیل شده است و برخی صاحب خانه ها اجاره ها را دو برابر کرده اند.

وی ادامه داد: این ظلم به مردم است و این پول ها نه خیر دنیا دارد و نه خیر آخرت و باید به همدیگر رحم کنیم و هوای همدیگر را داشته باشیم.

امام جمعه نهاوند در بخش دیگری از خطبه ها اظهار داشت: جمهوری اسلامی با همه کشورها در راستای منافع خود ارتباط دارد و رفت و آمدهای اخیر مسئولان کشورهای مختلف نشان دهنده این موضوع است.

وی افزود: ما با دنیا تعامل داریم البته نه با آمریکا که مدام زور می گوید و تحریم می کند و دشمن کشور ما است و رژیم صهیونیستی را نیز اصلا به رسمیت نمی شناسیم.

حجت الاسلام مغیثی گفت: آمریکا دشمن اصلی ملت ایران است و تحریم های اخیر این دشمنی را به خوبی نشان می دهد و باید توطئه های دشمنان را بشناسیم و هوشیار باشیم.

وی در پایان بیان کرد: مراسم شهدای هفتم تیر و گرامیداشت شهید آیت الله حیدری به صورت استانی و در نهاوند با سخنرانی آیت الله اراکی و مداحی آقای اهنگران برگزار می شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location