سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، ضرغام احمدوند در بازدید از پروژه احداث سردخانه 4 هزارتنی و واحد گلخانه‌ای روستای دردانه از توابع بخش خزل که با حضور معاون عمرانی، بخشدار خزل و تنی چند از مسئولین شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: یکی از اهداف مهم دولت سیزدهم حمایت از تولید و ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان است.

وی گفت: ورود بخش خصوصی برای تحقق این امر مهم یکی از ضروریات است که دولت دراین‌خصوص با درنظرگرفتن سیاست‌های تشویقی برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت خوبی نیز تدوین و در دست اجرا دارد.

فرماندار نهاوند با بیان اینکه کشاورزی نهاوند یکی از بسترهای مهم و سودآور برای سرمایه‌گذاری است، گفت: حرکت به سمت کشاورزی نوین با بهره‌گیری از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان فعال و ارتباط با دانشگاه می‌تواند بستر توسعه شهرستان را بیش‌ازپیش فراهم کند.

وی تصریح کرد: صنایع تبدیلی و وابسته به کشاورزی در نهاوند یک از مطالبات و دغدغه‌های اصلی کشاورزان از گذشته بوده لذا باید با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی نیز این مشکل را رفع کنیم.

وی با اشاره به اینکه بحران آب در دنیا یکی از موارد مهم است که همه ما باید برای صرفه‌جویی و استفاده بهینه در استفاده از منابع تلاش کنیم، افزود: کشت‌های گلخانه‌ای 80 تا 90 درصد مصرف آب را کاهش می‌دهد لذا باید به این سمت حرکت کنیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location