سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، ضرغام احمدوند در حاشیه بازدیداز بخش خزل شهرستان نهاوند ضمن تقدیر و تشکر از شهرداریها و بخشداریهای شهرستان بیان داشت:روستاگردی ها و بخش گردانی ها جز برنامه های ماست اما دستگاههای اجرایی هم افزایی داشته و با این دیدگاه کار کنندکه مشکلات مردم حل شوند.

وی افزود : مدیران همت کنند و در کنار آن ما هم پیگیری میکنیم تا انچه که به نفع مردم است، انجام پذیرد.

وی با اشاره به اینکه اقدات دولت باید رسانه ای و گزارشات باید علنی شوند، گفت :مدیران مرتبط با پروژه ها حتما حضور داشته باشند چون زحمات زیادی کشیده شده است ، گزارشات باید علنی شوند .

فرماندار نهاوند گفت : مصوبه ای که در جلسات تصویب میشود، درست و شمرده انجام شده باشد و ابتدا مبنا و مفهوم آن مشخص شود چون این مورد یک موضوع جهادی است .

وی در خصوص بازارچه ها گفت : بحث بازارچه ها حتما پیگیری شود و ساماندهی دستفروشها در دست اجرا باشد چون این موضوع زیبنده شهر فیروزان نیست و شهر را آشفته میکند.

احمدوند در ادامه در بحث آب رسانی به روستا ها بیان داشت : در بحث آب رسانی ها که مهم ترین مسئله روستاهای فیروزان است باید در اولویت کار مسئولین قرار بگیردو هر چه زودتر این مشکل اساسی را مرتفع سازند چرا که در برخی روستاهای بخش خزل ، امکانات زیر ساختی کمی وجود داردو این مسئله زندگی کردن را برای مردم این منطقه بسیار سخت و طاقت فرسا کرده است.

وی در خصوص نهضت ملی مسکن گفت : امروز عصر جلسه ای با مدیر کل شهرسازی داریم که با جدیت این مسئله باید پیگیری شود و مسکن ملی در این بخش باید ساماندهی شودو طی چند سال گذشته عملا کاری برای انها صورت نگرفته است .

وی با اشاره به اینکه شهرداری فیروزان به دید درآمدی به مسکن ملی نگاه نکند، افزود :مسکن ملی در بخش خزل باید در اولین فرصت تعیین تکلیف شود، چرا که متقاضیان زیادی دارد و شهرداری به دید درآمدی به این موضوع نگاه نکند تا هر چه سریعتر این مسکن ها در اختیار مردم قرارگیرد.

فرماندار نهاوند در خاتمه خطاب به مسئولین گفت : بازدیدهایتان در حد عکس گرفتن نباشند و حتماً اگه کاری صورت میگیرد و مشکلی حل می شود به صورت جهادی باشد، ما هم در حد توان شبانه روزی تلاش خواهیم کرد تا مشکلات مردم به نحو احسن حل شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location