سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، عباس آزادبخت دادستان عمومی و انقلاب نهاوند در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان گفت: در بحث صلح و سازش آمار خوبی بسیار مطلوبی در شهرستان داشته ایم، و یک‌ مورد پرونده قتل نیز که در سال های گذشه در شهرستان اتفاق افتاد بود با تلاش های انجام شده به سازش ختم شد.

وی افزود: در جرائم خشن به فوریت و با دقت و قدرت رای صادر شده است و حبس های طولانی مدت برای متخلفان در نظر گرفته شده است و چندین نفر نیز تبعید شده‌اند. در این موارد با جدیت و شدت برخورد می‌کنیم.

آزادبخت تاکید کرد: ۴۵۰ املاک خطر زا رفع خطر شده و این روند ادامه دارد تخریب آخرین راه حل است تا جایی که بتوان تلاش ما بر اینست که مکانهای آسیب دیده را اصلاح کنیم و مردم در این بخش می توانند کمک شایانی داشته باشند

وی در ادامه گفت: ممنوعیت کشت محصولات پرآب به دلیل کمبود بارش‌های جوی اعلام شده است.،و بدلیل بارش کم کشت های مثل سیب زمینی،و پیاز را محدود کرده ایم و این امر باعث جلوگیری از هدر رفت آب شده است.

وی تصریح کرد: در بحث نزاع دسته جمعی با توجه به صدور احکام حبس سنگین و جرائم خشن که در ملاعام بوده است برخورد جدی و قاطع داشتیم و همچنین در بحث فروشندگان مواد مخدر چند نفر از افراد سرشناس دستگیر شدند و منازلی که تبدیل به مکانی برای فروش مواد شدند پملب شدند، و در اختیار دولت قرار گرفتند.

آزادبخت رئیس دادگستری در خاتمه گفت: در ۸ فقره علیه روسای ادارات اعلام جرم شد که منجر به جابجایی رئیس این ادارات شده است، به روسای ادارات شهرستان هشدار می‌دهیم در صورت هرگونه کم کاری و ترک فعل در حوزه مدیریتی خود با شدت هر چه تمام برخورد قانونی می‌شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location