سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مدیر آموزش وپرورش نهاوند در مراسم افتتاحیه طرح آزادسازی و مردمی سازی مجموعه های ورزشی آموزش وپرورش با رویکرد تربیتی و خانواده محوری، گفت: در راستای اجرای طرح معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت متبوع، روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته، در ساعات معینی سالن های ورزشی آموزش وپرورش به صورت رایگان در اختیار اولیا و دانش آموزان قرار خواهد گرفت.

محمدحسین دارایی با اعلام این خبر گفت: به منظور جبران آسیب های ناشی از دوران کرونا که باعث کم تحرکی و چاقی بسیاری از دانش آموزان گردید، وزارت آموزش وپرورش در کنار طرح های آموزشی و پرورشی، در حوزه ی تربیت بدنی نیز طرح های بسیار خوبی در حال اجرا دارد.

وی افزود: یکی از طرح های بسیار خوب در این زمینه، طرح آزادسازی و مردی سازی مجموعه های ورزشی آموزش وپرورش، موسوم به «طرح شهید خرازی» می باشد که بر اساس این طرح، سالن های ورزشی آموزش وپرورش در روز پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 12 (به مدت سه ساعت) به صورت کاملا رایگان در اختیار دانش آموزان دختر دوره های ابتدایی و متوسطه اول به همراه مادرانشان خواهد بود.

دارایی ادامه داد: همچنین در روزهای جمعه نیز سالن های ورزشی آموزش وپرورش از ساعت 9 صبح الی 12 به صورت کاملا رایگان در اختیار دانش آموزان پسر دوره های ابتدایی و متوسطه اول به همراه پدرانشان می باشد.

مدیر آموزش وپرورش نهاوند با بیان اینکه این طرح در راستای تحقق ساحت زیستی و بدنی سند تحول بنیادین اجرا می گردد، اظهار داشت: هدف از اجرای طرح افزایش مشارکت دانش آموزان و والدین در فعالیت های تربیتی و دسترسی رایگان به مجموعه های ورزشی به منظور غنی سازی اوقات فراغت و ساعات غیرآموزشی می باشد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location