سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  ضرغام احمدوند ظهر دوشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان نهاوند که با حضور اعضا برگزار شد با بیان اینکه جوانان مهم‌ترین سرمایه‌های کشور هستند، گفت: باید با بهره‌گیری از جوانان توانمند و نخبه شهرستان تهدیدهای موجود در حوزه‌های مختلف را به فرصت تبدیل کنیم و در جهت توسعه شهرستان قدم برداریم.

وی با بیان اینکه ساماندهی امور جوانان در حوزه‌های اشتغال، ازدواج و مسکن از وظایف ماست لذا باید در این زمینه همه امکانات و ظرفیت‌های شهرستان بکار گرفته شود، گفت: بانک‌های عامل شهرستان در پرداخت تسهیلات ازدواج و فرزندآوری حسب دستور ریاست محترم جمهور و ابلاغ آن اقدام کنند و همراه و یاور مردم باشند تا گلایه‌های مردمی دراین‌خصوص کاهش پیدا کند.

فرماندار نهاوند، تصریح کرد: ضرورت دارد قبل از برگزاری ستادهای ساماندهی جوانان کمیته‌ها و پیش جلسات با حضور معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری برگزار شود.

وی با بیان اینکه مدیرانی که در ستاد ساماندهی امور جوانان و سایر جلسات در جایگاه پاسخگویی قرار می‌گیرند شخصا در جلسه حاضر شوند، گفت: باید به دنبال علاج مشکلات حوزه‌های مختلف در شهرستان باشیم و طرح عملیاتی برای رفع آنها دهیم.

احمدوند با اشاره به اینکه ساماندهی خیرین شهرستان باید در دستور کار قرار گیرد تا متناسب با نیاز روز شهرستان از نیات خیر این عزیزان بهره‌مند شویم، گفت: جلسه ستاد ساماندهی جوانان جلسه کم‌اهمیتی نیست لذا باید با برنامه‌ریزی و دستور کار مشخص وارد کار شویم.

وی با بیان اینکه متولیان ورزش شهرستان علاوه بر تلاش در حوزه مدال‌آوری لازم است در حوزه جوانان اقدامات عملیاتی انجام دهند، گفت: باتوجه‌به فروکش کردن کرونا و فرارسیدن تابستان باید برنامه‌ریزی لازم برای اوقات فراغت شود.

فرماندار نهاوند بر ضرورت استفاده از ظرفیت مشاورین باتوجه‌به آسیب‌های کرونا در خانواده ها تاکید کرد و گفت: از ظرفیت دانشگاه‌ها و اساتید دانشگاه در خصوص برگزاری کلاس‌های سبک زندگی و غیره استفاده شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location