سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  ضرغام احمدوند به همراه معاون سیاسی فرمانداری نهاوند، امام جمعه فیروزان، بخشدار خزل و رئیس جمعیت هلال‌احمر نهاوند و شهردار و اعضای شورای شهر فیروزان از پایگاه امداد جاده‌ای فیروزان بازدید کردند.

وی در این بازدید با اشاره به اینکه نجات جان انسان‌ها وظیفه اصلی هلال‌احمر است، گفت: هلال‌احمر شهرستان برنامه‌ریزی لازم جهت پشت سر گذاشتن تابستانی ایمن را انجام دهد چرا که شهرستان نهاوند به لحاظ دارابودن برخی نقاط حادثه‌خیز نیازمند توجه ویژه به این موضوع است.
فرماندار نهاوند، تاکید کرد: تعامل و هماهنگی نیروهای امدادی سرعت عمل در سوانح و همچنین امکان نجات جان انسان‌ها را افزایش می‌دهد لذا انتظار داریم همچون گذشته تعامل، هم‌افزایی و همدلی بیشتری با مجموعه علوم پزشکی و مشخص اورژانس داشته باشید.
وی افزود: به دستگاه‌های متولی و ذی‌ربط محول شده وظایف خود نسبت به رفع نقاط حادثه‌خیز شهرستان را دنبال کنند لذا انتظار داریم تا تحقق این مهم نیروهای امدادی توجهی ویژه به نقاط حادثه خیر شهرستان در ایام خاص داشته باشند.
احمدوند، گفت: شرایط ژئوفیزیکی نهاوند می طلبد همه نیروهای امدادی در سوانح و حوادث طبیعی و غیرطبیعی برای خدمت رسانی به مردم آمادگی لازم را داشته باشند تا شاهد به حداقل رساندن تلفات احتمالی باشیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location