سرخط خبرها

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند از کشف يک دستگاه خودروي پيکان سرقتي توسط ماموران کلانتري 11 اين شهرستان خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ "ذبيح الله درويشي"، در تشريح اين خبر بيان داشت: روز گذشته ماموران کلانتري 11 شهرستان نهاوند در راستاي اجراي طرح مبارزه با سرقت، يک دستگاه خودروي پيکان سرقتي را کشف کردند.

وي در ادامه تصريح کرد: اين خودرو روز گذشته در يکي از محلات شهر نهاوند به سرقت رفته بود که در کمتر از 24 ساعت کشف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند در پايان اين خبر با تقدير از تلاش ماموران کلانتري11 خاطر نشان کرد: سارق خودرو نيز شناسايي و از آن جايي که پس از رها کردن خودرو، متواري شده بود اقدامات لازم در راستاي دستگيري وي در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: بر اساس روند و تدابير موجود يکي از مهمترين اولويت هاي اجرايي و عملياتي پليس مبارزه با مواد مخدر، اجراي طرح هاي مقابله اي با تهيه و توزيع کنندگان مواد مخدر با استفاده از تاکتيک هاي متنوع پليسي در اين حوزه مي باشد.

سرهنگ درویشی، افزود: در همين راستا پليس شهرستان نهاوند با اشرافيت کامل اطلاعاتي و انتظامي و استفاده بهينه از ظرفيت ها و همچنين بکارگيري شگردهاي خاص پليسي، در 72 ساعت گذشته اقدام به اجراي طرح پاکسازي نقاط آلوده به مواد مخدر از وجود معتادان متجاهر در کرده است.
وی گفت: اقدمات صورت گرفته پليسي در اين راستا منجر دستگيري 21 نفر از معتادان و خرده فروشان مواد مخدر شد.
فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند در پايان، مقابله اثر بخش با مقوله مواد مخدر را نيازمند عزم همگاني همه دستگاه هاي مسئول همچنين مردم و نهادينه سازي مشارکت هاي عمومي در بين اقشار مختلف جامعه دانست و توجه ويژه دستگاه ها توام با تعامل فزاينده جهت اقدامات مشترک و مطلوب را راهکاري مناسب براي پيشگيري دانست.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location