سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در خطبه های این هفته نماز جمعه نهاوند گفت: رهبر معظم انقلاب در پیام حج فرمودند حج مظهر وحدت و معنویت است و سیاست جز دین ما است.

وی اظهار داشت: دشمنان اسلام مانند آمریکایی ها و صهیونیست ها سعی دارند از وحدت مسلمانان جلوگیری کند و هر اقدامی را برای ضربه زدن به ملت های مسلمان انجام می دهند.

امام جمعه نهاوند افزود: فرهنگ غرب و دشمنان می خواهند نسل جوان جامعه را به فساد بکشانند و امید را در دل جوانان از بین ببرند که در این راه باید هوشیار باشیم.

حجت الاسلام مغیثی بیان کرد: امروز جهاد عفت و پاکدامنی اولین واجب زن مسلمان است چون دشمنان با ترویج فساد و فحشا سعی در ضربه زدن به جامعه و عفت جامعه دارند.

وی در بخش دیگری از خطبه ها گفت: ایران در برابر زیاده خواهی دشمنان ایستاده است و باید بدانند کشور ما در برابر آنها کوتاه نخواهد آمد.

حجت الاسلام مغیثی ادامه داد: ما تسلیم اقدامات و اظهارات غیر منطقی آنها نمی شویم و منافع ما باید در مذاکرات تامین شود و اگر اقدامی کنند جواب محکمی می گیرند چون امروز ایران قدرتمند است.

وی در بخش دیگری از خطبه ها بیان داشت: امروز دشمن بر ضد حجاب در فضای مجازی و حقیقی دارد تبلیغ می کند و میخواهد ما جامعه بی بند و باری داشته باشیم و باید از همان کودکی بچه ها را با فرهنگ حجاب آشنا کنیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location