سرخط خبرها

رئیس مرکز بهداشت نهاوند گفت: با توجه به افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا در نهاوند همشهریان برای تزریق دز چهارم واکسن کرونا اقدام کنند.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علی احسان خیشوند در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری گرو نهاوند، گفت: تمام مراکز خدمات جامع سلامت و پایگاه های سلامت شهر و روستا همچنان واکسیناسیون کرونا را در دستور کار دارند.

وی اظهار داشت: ۲۰ مرکز در سطح شهرستان کار تزریق واکسن کرونا را انجام می دهند و مرکز اصلی شهرستان در پایگاه امام خمینی(ره) واقع در ابتدای بلوار شهید بهشتی در جنب مصلی نماز جمعه نهاوند قرار دارد.

خیشوند افزود: در سبد واکسیناسیون ما تمام واکسن های اعلام شده موجود است و نگرانی از تامین واکسن نداریم.

وی ادامه داد: تمام کسانی که ۶ ماه از تاریخ تزریق دز سوم آنها گذشته است می توانند به یکی از مراکز اعلام شده مراجعه کنند و دز یادآور (دز چهارم) را تزریق کنند.

رئیس مرکز بهداشت نهاوند گفت: دز چهارم می تواند هر واکسنی به انتخاب شخص باشد و ارتباطی به نوع واکسن دز قبلی ندارد.وی اظهار داشت: با عنایت به افزایش موارد ابتلا در شهرستان توصیه می شود؛ شهروندان نسبت به تزریق واکسن کرونا به فراخور آخرین دز تزریقی خود اقدام نمایند.

خیشوند افزود: ضمناً با توجه به اینکه نزدیک به ۲ ماه دیگر بازگشایی مدارس را در پیش خواهیم داشت به والدین توصیه می کنیم که جهت تزریق دز اول و یا دزهای بعدی واکسن کرونا کودکان خود اقدام نمایند تا در زمان بازگشایی مدارس آسوده خاطر دانش آموزان خود را به مدرسه بفرستند.

رئیس مرکز بهداشت نهاوند در پایان گفت: از شهروندان درخواست داریم که در مکان های پر ازدحام از ماسک استفاده کنند و شیوه نامه های بهداشتی را رعایت کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location