سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  حجت الاسلام دارابی نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه نهاوند در مراسم هفته حجاب و عفاف در اداره بهزیستی ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته عفاف و حجاب با اشاره به نفوذ دشمن به جامعه و خانواده اظهار داشت: دشمن قصد دارد به خانواده ها وافکار عمومی نفوذ پیدا کند و بی بندو باری و بی عفتی را در جامعه رواج دهد و با این جمله که مگر این چند تار مو چه چیزی از آدم کم میکند بی حیایی و بی عفتی را در جامعه رواج داده اند.

وی با اشاره به مقوله ی حجاب در سراسر کشور بیان کرد: چادر یک نعمت است که از بسیاری از معضلات و آسیب های اجتماعی جلو گیری می‌کند و حجاب اصالت و فرهنگ جامعه اسلامی را به همراه دارد.

وی افزود: امروز تهاجم فرهنگی با تمام قدرت در جامعه نفوذ کرده است و با هر وسیله ای میخواهد افکار مردم را تحت تاثیر قرار دهد، و با هر وسیله ای از جمله گوشی همراه، ماهواره و فضاهای مجازی دیگر جوانان ما را اغفال میکند، باید بسیارمراقب بود که از این آسیب جدی در امان بمانیم.

حجت الاسلام والمسلمین دارابی گف: اگر بی بندو باری در جامعه زیاد شود، ملاکها میشود ملاکهای حیوانی، زیبایی، شهوت و اگر اساس دین ما اسلام نباشد واز این مسیر منحرف شویم، قطعا گمراه خواهیم شد و مضرات و آسیب های آنرا در زندگی اجتماعی میبینیم.

وی تاکید کرد: در دنیای غرب زن یک وسیله است امروز زن را غربگرایان بازیچه میدانند و به نوعی وسیله تبلیغات آنها هستند، کجای این برهنگی ارزش و اعتبار برای زنها را به دنبال دارد.

وی تصریح کرد: نگاه به نامحرم تیری از ناحیه شیطان است، مراقب نگاهمان در اجتماع باشیم، در محیط های اداری مراقب نوع صحبت کردن و برخوردمان با جنس مخالف باشیم، اسلام مراودات در جامعه را منع نکرده است ولی چگونگی برخورد با همدیگر بسیارمهم است.

وی خاطر نشان کرد: امروز خیلی از خانواده ها تحت پوشش بهزیستی هستند و علت آنهم اعتیاد همسرانشان است، و به همین دلیل توان اداره کردن زندگی خود را ندارند و این اعتیاد باعث آسیب های جدی برای بانوان و زنان ما در جامعه شده است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location