سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  جلسه شورای هماهنگ ثبت وقایع چهارگانه شهرستان نهاوند به ریاست فرماندار نهاوند و با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار بخشداران و سایر دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.

ضرغام احمدوند در این جلسه، اظهار کرد: دستگاه‌های متولی امور ثبت وقایع حیاتی با هماهنگی و هم‌افزایی سطح عملکردی خود را ارتقا دهند.

وی با بیان اینکه کاهش جمعیت مولد و جوان کشور می‌تواند آسیب‌ها و هزینه‌های جبران‌ناپذیری ایجاد کند، گفت: متأسفانه سیاست‌های غلط در حوزه جمعیت در ادوار گذشته موجب تأثیر سوء فرهنگی بر جامعه شده و امروز نیز آثار آن را لمس می‌کنیم.

فرماندار نهاوند با اشاره به اینکه در وقایع چهارگانه امروز باید به موضوع افزایش ازدواج و فرزندآوری توجه ویژه‌تری شود، گفت: بر اساس رهنمودهای ائمه معصوم (ع)، تأکیدات رهبری فرزانه انقلاب اسلامی و سیاست‌های ابلاغی ریاست‌جمهور و همچنین تسهیلگری مجلس شورای اسلامی باید دستگاه‌های متولی از ظرفیت‌های موجود بهره‌گیری کنند و جامعه هدف خود را با موارد یاد شده آگاه کنند.

وی تصریح کرد: سازمان تبلیغات اسلامی با استفاده از شبکه تبلیغ روحانیون و آموزش‌وپرورش با استفاده معلمین پرورشی نسبت به تبیین موضوع ازدواج و فرزندآوری ورود جدی کنند.

احمدوند، خاطرنشان کرد: امروز جنگ روانی دشمن علیه ایران اسلامی موجب تغییرات مضر در سبک زندگی مردم شده لذا باید با تمام توان در عمل به جنگ با امپراطورهای رسانه‌ای دشمن برویم.

وی افزود: در این راستا نباید منتظر تکلیف و دستور باشیم؛ باید آتش به اختیار در زمینه‌های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و غیره که توان و ظرفیت وجود دارد کار کنیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location