سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  ناصر قوامی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه نگاه بسیج رسانه ایجاد بسترهای لازم جهت ایفای نقش جدی اهالی رسانه است،ادامه داد:با پیگیری های صورت گرفته و اقدامات انجام شده در یک سال گذشته تلاش شده است تا برای منزلت اصحاب رسانه تلاش‌های جدی صورت گیرد.

قوامی مراسم روز خبرنگار را روز تجدید پیمان اصحاب رسانه با حقیقت و راستی برشمرد و بیان داشت: تلاش شده است تا امسال ویژه برنامه روز خبرنگار بصورت ویژه و متفاوت برگزار شود.

وی با اشاره به حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور به عنوان میهمان ویژه برنامه بسیج رسانه برای اهالی رسانه استان ،ادامه داد: امسال به دلیل تقارن روز خبرنگار با ایام شهادت سید و سالار شهیدان، بر آن شدیم تا این ویژه برنامه در تاریخ 5مردادماه مصادف با روز عملیات غرورآفرین مرصاد، وبا حضور مسئولین کشوری و استانی برگزار شود.

مسئول بسیج رسانه همدان شکل گیری میز و کرسی دائمی آزادفکری نظام مسائل استان همدان را از مهمترین محورهای عملکرد رسانه ای مجموعه بسیج رسانه دانست و افزود: تلاش می‌کنیم بصورت جدی در حوزه نظام مسائل و مطالبات مردم ورود عالمانه و مدبرانه داشته،و صدای مردم اما بصورت مسئله محوری و با رویکردامید آفرینی باشیم.

 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location