سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند در جلسه ستاد ساماندهی گلزار شهدای شهرستان بیان داشت: هرچه داریم از شهدا و خانواده های شهدا داریم و هدف اصلی سرکشی از این خانواده ها تجلیل و بزرگداشت و به یاد این خانواده ها بودن است.

فرماندار نهاوند در تداوم تکریم خانواده شهداء بیان کرد: همسران و والدین شهدا رنج مضاعفی را تحمل می‌کنند و ما وظیفه داریم در خدمت آن‌ها باشیم و مشکلاتشان را برطرف کنیم.

وی افزود: ایران اسلامی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنیم مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی و اهل بیت عصمت و طهارت از جان پاک خود گذشتند.

احمدوند با اشاره به اینکه خدمت به خانواده های شهدا افتخاری عظیم است ، گفت: خانواده های شهدا باعث عزت ایران اسلامی و میراث داران انقلاب به شمار می آیند و خدمت به آنها افتخاری عظیم محسوب می شود.

وی افزود : اگر کاری برای شهدا انجام می‌شود، افتخار است و یادی از شهدا و خانواده های آنها می شود جهت متبرک شدن کار خودمان است .

احمدوند در ادامه بیان داشت: برخی از گلزارهای شهدا نیاز به ترمیم و مرمت دارند و ترمیم و بهسازی و ساماندهی این گلزارها بر عهده ی دهیاری‌ها و شهرداری می باشد.

وی خطاب به دستگاه های خدمات رسان اظهار داشت: در بحث ساماندهی گلزارهای شهدا ادارات خدمات رسان باید حتماً همکاری لازم را داشته باشند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location