سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، آیین افتتاح طرح توسعه شرکت دانه های غرب نهاوند محصولات تولیدی خوراک آماده دام طیور و آبزیان کنسانتره دامی و طیور با حضور ساداتی نژاد وزیر محترم جهاد کشاورزی افتتاح و به بهره برداری رسید.

این پروژه در سال ۱۳۹۷ آغاز به کار کرده و در حال حاضر اشتغال ۱۰۰ نفر مستقیم و ۳۰۰ نفر غیر مستقیم با سرمایه‌گذاری ۲۰۰۰ میلیارد ریال را به همراه دارد.

شرکت دانه های غرب نهاوند با بیش از چهار دهه فعالیت در عرصه تولید و توزیع خوراک و کنسانتره دام و طیور شرکت دانه های غرب نهاوند یکی از شرکت های پیشرو در صنعت دام و طیور در غرب کشور می باشد.

این شرکت با ارزیابی تکنولوژی های مدرن و پیشرفته های نو به وجود آمده در صنعت فرآوری خوراک دام و طیور و آبزیان اقدام به احداث یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین خطوط تولید و فرآوری خوراک آماده کنسانتره و مکمل های ریز مغذی برای گروه های مختلف دام و طیور و آبزیان در استان همدان و شهرستان نهاوند مود از شرکت دانه های غرب نهاوند با تکیه بر دانش بومی و متخصصین مجرب تغذیه دام و طیور کشور و نیز با استفاده از فناوری ها و دستگاه های روز دنیا اقدام به توسعه و تولید ریمیکس های معدنی و ویتامین‌های من کنسانتره های مختلف در استانداردهای جهانی و بر اساس نیازهای مناطق مختلف کشور جهت نیل به حداکثر راندمان تولید در مزارع پرورش دام و طیور و آبزیان کشور نموده است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location