سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علیرضا شهبازی نماینده مردم نهاوند در شورای اداری بیان داشت : بسیاری از مشکلات آب شرب و کشاورزی نهاوند با سد گرین حل می شود طرحی که مطالبه چند ساله مردم نهاوند است.

نماینده مردم نهاوند در خصوص مشکلات بیمارستان شهید قدوسی نهاوند گفت : بیمارستان قدوسی ظلم به نهاوند بود و بدون تجهیزات افتتاح شد و دستگاه سرمایشی مناسب ندارد که این مشکلات باید حل شود چرا که اعتراضات مردمی را به همراه دارند.

علیرضا شهبازی در بحث بافت فرسوده ی شهرستان نهاوند گفت : بافت فرسوده شهرستان و مردم ساکن در آن منطقه وضعیت مناسبی ندارد و این وضعیت نابسامان که در‌ گردشگری داریم باید مرتفع شوند.

وی در خصوص تامین منابع پتروشیمی نهاوند بیان داشت : پتروشیمی نهاوند باید پیگیری کنیم تا تامین منابع شود و دغدغه اشتغال را نداشته باشیم.

وی افزود : امکانات داریم پول داریم اما مدیران استان مجوز برداشت از معدن در اجرای ادامه پروژه سد را نمی دهند که سد افتتاح شود بسیاری از تجمعات هم تمام خواهد شد.

وی تصریح کرد: اعتبارات برای واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان که ناموفق عمل شده، هم تامین منابع و فعال شوند و اشتغال هم تقویت شود

شهبازی بیان داشت : مدارس فرسوده شهرستان و استخر نیمه کاره آموزش پرورش و درمانگاه فرهنگیان که وعده تخصیص اعتبار بعنوان عیدی این قشر خواهد بود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location