سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ، ضمن تشکر از تلاش های استاندار و نماینده ی مردم مردم نهاوند در سفر ریاست جمهوری، اظهار داشت : نهاوند تنها شهر استان همدان است که میزبان ۲وزیر در سفر ریاست جمهوری بوده است.

وی افزود : هدف دولت مردمی از این سفرها بررسی مشکلات استان ها و شهرستان هاست و انتظار می رود با انجام سفر ریاست جمهوری به استان همدان و نتایج قابل توجه آن برای شهرستان نهاوند و بویژه پروژه های بلاتکلیف آموزش و پرورش ، شاهد همکاری و سرعت بیشتری در اتمام و اجرای این پروژه ها باشیم.

فرماندار نهاوند با اشاره به اعتبار۳۲۷میلیارد تومانی در برش شهرستانی برای نهاوند در سفر ریاست جمهوری به استان همدان گفت: درسفر ریاست جمهوری و حضور دو نماینده ی عالی ایشان به شهرستان نهاوند، اعتباراتی برای تکمیل یا ادامه پروژه های استخر دانش آموزشی ،مدرسه سنایی،مسکن فرهنگیان، مصوب شده است، که باید پیگیر این اعتبارات باشیم تا هر چه زودتر به شهرستان تزریق شوند.

وی با اشاره به پروژه های شهرستان که بدون کارشناسی نیمه کاره و بلاتکلیف رها شده و در حال تخریبند، افزود: برخی پروژه های بزرگ و مهم شهرستان که به علت عدم کارشناسی بدون اعتبار و نیمه کاره و بلاتکلیف مانده اند، اولویت تکمیل و تجهیز با این پروژه هاست که تخریب یا در حال نابودی هستند.

وی هدف دولت این است که پروژه های بالای۶۰درصد پیشرفت را تکمیل و در اختیار مردم قرار دهد،تصریح کرد: اعتبارات خوبی برای پروژه های نیمه کاره ی آموزش و پرورش در نظر گرفته شده است و اداره ی نوسازی مدارس نیز حمایت هایی خواهند داشت.

احمدوند بیان داشت : تجهیز و تکمیل پروژه ی استخر دانش آموزی یکی از دستاوردهای سفر ریاست محترم جمهوری به استان همدان است.

فرماندار نهاوند در خاتمه با اشاره به اینکه باید پروژه ی مسکن مهر فرهنگیان با جدیت پیگیری شود، گفت: پروژه‌ های مسکن مهر و درمانگاه فرهنگیان نهاوند دو پروژه ی مهمی هستند که باید با جدیت پیگیری شوند، بقیه ی پروژه های آموزش و پرورش نیز در سطح بخش ها با حمایت بخشداران باید تکمیل و در اختیار مردم قرار گرفته شوند.

 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location