سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علیرضا شهبازی در شورای برنامه ریزی شهرستان نهاوند با بیان اینکه در شرایط سخت اقتصادی،تحریم ها و بیماری کرونا اقدامات خوبی در شهرستان انجام شده است، گفت:  انرژی مدیران از حواشی و اختلاف ها به سمت تعامل و ‌وحدت هدایت شود تا خروجی بهتری را در توسعه شهرستان شاهد باشیم.

شهبازی به مدیران و خبرنگاران شهرستان تاکید کرد که صاحبان حواشی را طرد کنید! ولی مشکلات و واقعیت های شهرستان را انعکاس دهید.

وی افزود:  با این اعتبارات قطره چکانی نمی توان پروژه های شهرستان را پیش برد به عنوان نمونه بحث بحران آب و آبیاری باغات و زمینهای کشاورزی ، آب به بسیاری از باغات شهر و حتی روستاها نمیرسد و خشک شده اند و مردم از این موضوع گلایه دارند و تجمع میکنند.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:  از طریق ماده ۵۶ برای سد گرین ۱۷۶ میلیارد تومان اعتبارجذب شده و این پروژه مشکلی برای ادامه کار ندارد و میتواند بخش زیادی از بحران آب شهرستان را حل کند

وی افزود: مشکلات راه های موصلاتی شهرستان از جمله محور فیروزان و آورزمان به طور جدی در حال پیگیری و انجام است چرا در گذشته بدون اعتبار پروژه راه نهاوند به گیان و دیگر محورهای روستایی را کلنگ زنی کردند؟!

شهبازی خاطرنشان کرد:  در بحث بیمارستانهای نهاوند همانطوری که قبلا گفته ام یکی از ظلم هایی که به نهاوند شده این است که نباید بیمارستانی که هنوز تکمیل نشده افتتاح شود، بعضی ها از گفتن این موضوع بدشان می آمد ، بنده می گویم این موضوع انتقاد نیست ، درد دل است بیمارستان زمانی باید افتتاح میشد که همه امکانات آن فراهم و تامین می شد ولی متاسفانه در نهاوند بخاطر تبلیغات آمدند نیمه کاره بیمارستان را افتتاح کردند.

وی گفت:  یکی دیگر از مشکلات اصلی شهرستان بتنی کردن نهرهای خاکی و سنتی در حوزه کشاورزی است که به همین خاطر در سفر رئیس جمهور به استان از وزیر جهادکشاورزی به عنوان نماینده دولت دعوت کردیم به نهاوند سفر کنند تا این مشکلات را پیگیری کند.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی؛ گفت: از مدیریت ارشد استان بخاطر شهرستان گله دارم به عنوان مثال مشکل معدن سد به خاطر ساخت سد یکسال است که در حال پیگیری هستیم ولی خود مدیران استان اجازه نمی دهند به طور موقت استفاده از معدن صورت بگیرد!

وی افزود: مشکلات حوزه آموزش و پرورش و مدارس شهرستان را از طریق بنیاد برکت و خیرین در حال پیگیری هستیم و خبرهای خوشی در راه است.

شهبازی تصری کرد:با توجه به ذخایر موجود معدنی در شهرستان ، با احداث معدن مس واقع در بخش خزل که از لحاظ کیفیت و خلوص از مس منطقه کرمان نیز با کیفیت تر است می توان بیش از ۲ هزار اشتغال ایجاد کرد.

وی گفت: از همه وزارتخانه برای شهرستان امکانات و اعتبارات گرفته ایم ، مدیران شهرستان اصلا نگران کمی اعتبارات بودجه دستگاه های خود نباشند با تلاش ، پیگیری و تعامل میتوان فراوان تر از اعتبارات مصوب جذب کنیم.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، گفت: از مردم و مدیران شهرستان تقاضا دارم با تشویق سرمایه گذار و رفع موانع پیش روی سرمایه گذار برای ایجاد توسعه و اشتغال شهرستان تلاش کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location