سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ علی مختاری فرمانده سپاه نهاوند در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگارشهید محمود صارمی اظهار داشت: یکی از شاه کلید های زیارت عاشورا أَللّهُمَّ ارْزُقْنی شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَومَ الْوُرُودِ است و ما شیعیان معتقدیم که معصومین(ع)و اولیای الهی خصوصاً امام حسین (ع) دارای مقام شفاعت هستند به همین جهت در زیارتنامه هاى حسینى کراراً از خداوند به وسیله آن حضرت تقاضاى شفاعت مى کنیم .

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند در ادامه ضمن تقدیر از زحمات یکساله اصحاب رسانه گفت: رسانه ها در امید آفرینی می توانند نقش اثر گذاری داشته باشند.

سرهنگ مختاری بیان داشت: رسانه ها ظرفیت های زیادی دارند که در حوزه مطالبه گری از مسئولان باید از ظرفیت ها استفاده کنند.

وی افزود : در رفع مشکلات مردم شهرستان نقش رسانه ها بسیار مهم است و مدیران باید پاسخگوی رسانه ها به عنوان نمایندگان مردم باشند‌.

سرهنگ مختاری تصریح کرد : خبرها و گزارش های رسانه ها در رفع کمبودها با اهمیت است و گزارش کارهای انجام شده هم باعث امید آفرینی می شود.

وی افزود : در موضوعات مختلف رسانه ها می توانند در قالب هیئت اندیشه ورز مشکلات مردم را بررسی و پیگیری های لازم را از مسئولان‌ داشته باشند.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند در ادامه‌ با اشاره به اینکه خبرنگاران جهادگران عرصه جهاد تبیین هستند، بیان داشت : رسانه ها در جهاد تبیین و در روشنگری و امید آفرینی و باطل کردن شبهه ها و توطئه های دشمنان در فضای مجازی بسیار اثر گذار است.

وی افزود : امروز جنگ در فضای مجازی است و به همین دلیل رهبر انقلاب بر موضوع جنگ نرم و جهاد تبیین تاکید دارند.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند در خاتمه گفت: خبررسانی صحیح و به موقع و روایت اول بسیار مهم است و اجازه شبهه افکنی را از رسانه های معاند می گیرد و این موضوع خیلی مهم است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location