سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، بسیج رسانه استان همدان در تبیین ساحت مقدس سردار شهید حاج حسین همدانی و مدافعین بیانیه ای را منتشرکرد.

🔻متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا احزاب ۲۳

عاشورای حسینی یاد آور حماسه خونین کربلا ، ارب اربا شدن سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش و همچنین به اسارت رفتن آل الله در راه بارور ساختن درخت تنومند تشیع علوی و زدودن ناپاکی هایی است که منحرفین به اسم دین به مردم عرضه می داشتند.
البته عاشورا برای ملت ایران اسلامی یادآور فتنه های پیاپی عاشورای سال ۸۸ است که اصحاب فتنه حلحله کنان تکیه ها و حسینیه های عزای حسینی را به آتش کشیدند و با بهانه های واهی کشور را به مدت ۸ ماه به ناآرامی و اغتشاش کشیدند.
ملت ایران در طول تاریخ خود شاهد ایستادگی و دلاور مردان فراوانی در راه دفاع از کیان و حریم آل الله بوده است و بی گمان در این میان مدافعان حرم و شهدای این قافله عظیم که در سالهای گذشته جانانه در برابر وحشیان و یزیدیان دست آموز غرب در دوران جدید ایستادند جایگاه ویژه ای دارند.

چه خوش سعادتی است که یکی از حسینیان دیار هگمتانه و پایتخت تاریخ و تمدن ایران اسلامی پیش قراول و سپه سالار این قافله بود و جوانان بسیار دیگری که از این دیار پهلوان پرور در این دوران سخت و شام بلا اجاره نداند که حریم آل الله و عقیله بنی هاشم و سایر مقدسات در عراق مورد تعدی قرار گیرد.

سرلشکر شهید حاج حسین همدانی یکی از اسطوره های بی نظیر نبردهای نامنظم در حوزه سخت و جنگهای نرم ترکیبی با حضور جانانه خود نقش حبیب سپاه اسلام را در دوران جدید به خوبی ایفا کرد تا اینکه موی سفیدش به رنگ سرخ شهادت بدل شد.

لحظه لحظه تاریخ انقلاب اسلامی و زندگی این مجاهد عظیم الشان دفتر رنگارنگ از غیرت و ایستادگی و جوانمردی در راه عقیده و آرمان است.

قطعا حضور گسترده مردمی در تشییع جنازه این اسطوره بی نظیر و بی همتا در سپهر تاریخ ایران اسلامی بخش کوچکی از عشق و ارادت مردم دیار هگمتانه و سراسر ایران به این پهلوان و قهرمانی است که نام اسطوره های ایرانی و یاران باوفایش سیدالشهدا را در دوران حیرت انسان از نبود معصوم زنده کرد.

 

بسیج رسانه استان همدان با ماندگار و بی نظیر دانستن یاد و نام و رفتار و آرمانهای شهید همدانی بخصوص ویژگی های برجسته ایشان در حوزه رسانه،فرهنگ و فتنه نرم ۸۸ از همه دلسوزان و دردمندان انقلاب اسلامی تقاضا دارد تا بار دیگر به بهانه برخی رویدادهای اخیر شکست خوردگان و فراموش شدگان تاریخ برای تبیین جایگاه بی بدیل این شهید عزیز همت گماشته و پای در میدان اقدامات جدی فرهنگی و رسانه ای برای معرفی این قافله سالار مدافعان حرم و یاران باوفایش قرار دهند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location