سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  حاج اسد شهبازی به نمایندگی از سایر آزادگان به مناسبت پیش رو بودن ۲۶ مرداد مصادف با سالروز ورود غرورآفرین آزادگان سرافرز به میهن عزیزمان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این شهرستان با اشاره به مقام بسیار والای شهید گفت: استحکام نظام به برکت خون شهداست.

شهبازی ادامه داد:صدام و ایادی منطقه‌ای او با پشتیبانی آمریکا و نظام غرب به جنگ رودررو با ایران آمده بودند تا شاید عظمت و غرور ملت ایران را در ابتدای راه انقلاب بشکنند اما با ایثارگری رزمندگان در هشت سال جنگ و دوران سخت اسارت با تحمل تمام سختی‌ها معترف شدند که از این ملت شکست‌ خورده و در نقطه‌ضعف قرار دارند.

وی بیان داشت: ‌این ایثارگری‌ها شکست‌ناپذیری‌ها از سوی رزمندگان، ‌ایثارگران و آزادگان ما امروز نیز به اقتدار و بالندگی این نظام کمک کرده و سبب شده است تا دشمن فکر باطل و خیال خام خود را در تسلط به این سرزمین از ذهن خود بیرون بریزد.

وی در پایان سخنان خود افزود: ‌اگر آزادگان ما در دوران اسارت با سلاح برنده صبر و مقاومت در مقابل دشمن ایستادند و حقانیت خود را با توکل بر خداوند و ایمان مستحکم به رخ کشیدند امروز نیز رسالتی سنگین‌تر از آن دارند چراکه باید در برابر هجمه‌های فرهنگی و خزنده دشمن هوشیار بوده و اجازه ندهند این ترفند‌ها به آرمان‌خواهی این ملت خدشه‌ای وارد کند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location