سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی در خطبه های این هفته نماز جمعه نهاوند گفت: در کشور مشکل غیر قابل حل نداریم و اگر همه قوا و مردم با هم متحد و همدل باشند همه مسائل حل شدنی است.

وی اظهار داشت: مردم ما با وحدت کارهای بزرگی انجام دادند در دفاع مقدس خوش درخشیدند و با این همدلی فتنه های ۷۸ و ۸۸ را خنثی کردند و مشکلات بزرگی را حل کردند.

امام جمعه نهاوند افزود: اگر به وظایف خود به خوبی عمل کنیم خداوند هم کمک می کند و هرجا کوتاهی کردیم لطمه خوردیم.

وی در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به مذاکرات هسته ای عنوان کرد: طرف های غربی باید برای رفع تحریم ها تضمین بدهند ولی آنها زیر بار نمی روند و مدام بهانه تراشی می کنند و در عمل باید تحریم ها برداشته شوند.

حجت الاسلام مغیثی گفت: دشمن فهمیده است که با زور و تهدید راه به جایی نخواهد برد و باید بدانند دیگر فریب وعده های آنها را نمی خوریم.

وی در بخش دیگری از خطبه ها افزود: توانمندی فضایی ایران در شرایط تحریم باعث تعجب دشمنان شده و همین ماهواره خیام یکی از این پیشرفت ها است و باید بدانیم امروز علم یک قدرت است.

امام جمعه نهاوند در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به حملات وحشیانه صهیونیست ها به غزه گفت: در این حملات تعدادی شهید و زخمی شدند ولی اگر موشک ها و مقاومت نبود این جنایت ها ادامه پیدا می کرد و صهیونیست ها مجبور شدند دست از جنایت بردارند.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری فرمودند امروز مقاومت به حدی قوی شده است که یک بخش کوچک از مقاومت می تواند دشمن را سر جای خود بنشاند و این واقعیت منطقه است که مقاومت دست برتر را دارد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location