سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، ضرغام احمدوند در سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نهاوند تسلیت به مناسبت ایام سوگواری و اسارت اهل‌بیت (ع) و گرامیداشت ۲۶ مردادماه سالروز ورود آزادگان به کشور، اظهار کرد: امروز باید برای اجرای طرح جوانی جمعیت ضمن تغیر تفکر و نگرش جوانان به موضوع افزایش جمعیت با حمایت‌های مالی و معنوی نسبت به فرهنگ‌سازی درست در این حوزه برنامه‌ریزی مدون صورت بگیرد.

وی با بیان اینکه توسعه اقتصادی همه‌جانبه کشور نیازمند جامعه جوان و مولد، گفت: با برنامه‌ریزی صحیح و اجرای سیاست‌های بالادستی در این زمینه نباید بگذاریم برنامه‌ریزی بدخواهان نظام به نتیجه برسد.

فرماندار نهاوند، تصریح کرد: پیر شدن جمعیت از هر لحاظ برای کشور خطرناک است و باید تدابیر لازم برای افزایش ازدواج بهنگام، آگاهانه و آسان و همچنین فرزندآوری اتخاذ شود و فرهنگ‌سازی در جامعه و ارائه حمایت‌های لازم برای افزایش تعداد فرزندان اعمال شود.

وی در پایان با اشاره به برگزاری مراسم‌های دهه محرم و هیئات مذهبی شهرستان، افزود: عزاداری‌های تاسوعا و عاشورای حسینی به همت متولیان امر و هیئت‌های مذهبی شهرستان به بهترین شکل برگزار شد لذا از همه دست‌اندرکاران کمال قدردانی را داریم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location