سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  «شهروز کیانی» در ستاد اربعین شهرستان با بیان اینکه همایش اربعین یکی از بزرگ‌ترین تجمع‌های دینی جهان اسلام است و امسال هم پیاده‌روی اربعین برگزار و شهرستان نهاوند هم باتوجه‌به اینکه یکی از کریدورهای اصلی ‌‌ و محل تردد زائران عتبات عالیات است و همچنین بازگشایی مرز، حجم قابل‌توجهی از زائران را میزبانی خواهیم کرد، گفت: امسال نیز همچون سنوات قبل موکب‌های فرهنگی و مذهبی در شهرستان برپا خواهد شد.

وی با بیان اینکه در راستای خدمات‌رسانی هرچه بیشتر به زائران 12 کمیته در شهرستان فعال خواهد شد، گفت: نیروی انتظامی دستگاه‌های خدماتی و بهداشت و درمان به همراه سازمان تبلیغات، شهرداری، هلال‌احمر، عتبات عالیات، راهکاری، کمیته بازرسی و نظارت با مسئولیت فرمانداری باهدف نظارت بر خدمات موکب‌ها و…را از جمله این کمیته‌ها عنوان کرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری نهاوند با بیان اینکه موکب‌های  شهرستان حدود ۱۰ سالی است که در عراق میزبانی و ارائه خدمات به زائران نهاوند و سایر شهرهای استان را دارند، تأکید کرد: امسال هم این روال طبق سنوات گذشته باکیفیت بهتری ادامه خواهد داشت.

وی در بحث ارائه سوخت آزاد هم گفت: جایگاه‌های سوخت کیوان در قلعه قباد و باران در فیروزان  آماده سوخت‌رسانی آزاد به خودروهای زائرین خواهند بود.

کیانی باتوجه‌به ضرورت کیفیت خدمات و رعایت موارد بهداشتی و تأکید بر تأمین سلامت زائرین، اعلام کرد: بهداشت و درمان نظارت دقیق داشته باشد و اطلاع‌رسانی با تهیه بروشور یا نصب بنر اقدام کند و هیچ موکبی بدون هماهنگی و مجوز اقدام به استقرار و تهیه غذای نذری ‌نکند و همچنین تابلوهای راهنما برای زائرین نسبت به معرفی موکب‌های مسیر و محل‌های توقف و مقصد و شهر بعدی نصب شود.

وی در پایان بر ضرورت ورود همه‌جانبه شهرداری‌ها و هلال‌احمر در مواقع خاص تأکید کرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location