سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  ضرغام احمدوند در نشست با مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه امیدواریم با حضور شما به‌عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان شاهد اتفاقات خوبی در حوزه ورزش و جوانان باشیم، گفت: خوشبختانه به‌واسطه سابقه حضور چندین‌ساله در دستگاه ورزش یقیناً دارای تجربه و اشراف نسبت به ورزش استان و شهرستان دارید.
فرماندار نهاوند با اشاره به اینکه نهاوند قطب کشتی استان و کشور بوده و امروز نیز نیازمند توجه ویژه‌تر از پیش است، گفت: امروز توسعه زیرساخت‌های ورزشی نهاوند یکی از موارد مهمی است که باید پیگیری شود و روند ساخت پروژه‌های نیمه‌کاره ورزشی کاهش پیدا کند.
وی با اشاره به اینکه در سفر ریاست محترم جمهور اعتبارات خوبی به استان همدان و شهرستان نهاوند اختصاص‌داده‌شده است، گفت: علاوه بر اعتبارات ۳۵ میلیاردتومانی سفر ریاست محترم جمهوری به استان همدان در بخش ورزش ۴ میلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان برای تسریع در روند اجرای پروژه‌های ورزشی نیمه‌تمام اختصاص‌داده‌شده است.
احمدوند در ادامه با بیان اینکه نگاه ویژه‌ای به جوانان شهرستان و امورات ایشان داریم، گفت: جوانان نهاوند نیازمند هدایت به سمت ورزش و برنامه‌های مختلف فرهنگی، مذهبی و اوقات فراغت هستند لذا انتظار داریم ضمن برنامه‌ریزی لازم برای این مهم توسعه زیرساخت‌های این حوزه را مدنظر داشته باشید.
وی با تأکید بر اینکه اگر در بحث توجه و حمایت از ورزشکاران و جوانان کاری نکنیم قطعاً از مسیر خارج می‌شوند، گفت: امروز وضعیت شهرستان در حوزه‌های مختلف رو به بهبود است.
فرماندار نهاوند، گفت: انتظار داریم جایگاه شهرستان نهاوند در حوزه ورزش و جوانان بیش‌ازپیش ارتقا پیدا کند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location