سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت‌الاسلام عباسعلی مغیثی نیا در نشست با مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان ضمن تسلیت ایام شهادت و اسارت اهل‌بیت (ع)، اظهار کرد: امیدواریم در راستای اجرای وظایف محوله در بخش‌های مختلف موفق و پیروز باشید.
وی با اشاره به روایتی از حضرت علی (ع) که فرمودند خوشا به حال آنهایی که در هر موقعیت و شرایطی و با هر توانی بدانند وظایفشان چیست و عمل کنند، گفت: امروز وظیفه ما نسبت به افرادی که تا کنون حضور داشتند و یا در نقاط دیگر فعالیت می‌کنند باید متفاوت باشد تا شاهد کسب توفیق باشیم.
امام‌جمعه نهاوند با تأکید بر اینکه ورزش و حتی واجبات دین نیز هدف نیست، بلکه وسیله است تا روح و جسم آدمی را سالم و از بدی‌ها مصون دارد، گفت: هدف اصلی از ورزش و هر اقدامی سالم ماندن انسان و جامعه است تا به کمال برسد.
وی با بیان اینکه نباید بعد مدال‌آوری در ورزش بر موضوعات انسانی و اسلامی قالب شود، گفت: برنده واقعی در میدان‌های مختلف کسی است که در مجموعه زندگی دنیوی، خود را از جهنم نجات دهد و وارد بهشت شود.

حضور امام‌جمعه نهاوند در برنامه‌های ورزشی قابل‌تقدیر است

در ادامه نیز علی حقیقی، اظهار کرد: شهرستان نهاوند باتوجه‌به سابقه خوب خود در ورزش دارای قهرمانان ارزشمند و توانمندی در کشور است.
وی تصریح کرد: به‌عنوان خادم ورزش استان و شهرستان در خدمت شما و مردم شریف هستیم.
مدیرکل و جوانان استان همدان با تأکید بر اینکه امیدواریم بتوانیم در جهت کسب رضای الهی سپس مردم و ورزشکاران بتوانیم قدم برداریم، گفت: ورزش استان و شهرستان نیازمند رهنمودها و حمایت‌های معنوی ائمه محترم جمعه خصوصاً جنابعالی است.
وی در پایان تصریح کرد: از حضور فعال و دلسوزانه شما در برنامه‌های ورزش و جوانان کمال تقدیر و تشکر را داریم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location