سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  علیرضا شهباز در نشست با مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان که با حضور جمعی از جامعه ورزش شهرستان برگزار شد با اشاره به اینکه خاطرات متعددی از افتخار آفرینان ورزش شهرستان نهاوند در دوران مختلف داریم، گفت: مجموعه ورزش و جوانان گاها دارای حواشی است که نباید به آنها پرداخته شود چراکه مدیران و تصمیم‌سازان را از متن و اولویت‌های ورزش و جوانان غافل می‌کند.
وی با تأکید بر اینکه پرداختن به کاستی و تلاش برای جبران نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت باید به‌صورت ویژه موردتوجه باشد، گفت: امروز باید شرایطی را فراهم کنیم که ورزشکاران فقط و فقط به دنبال ورزش و ورزش‌کردن باشند تا شاهد مدال‌آوری این عزیزان و افتخار آفرینی‌شان برای ایران اسلامی باشیم.
وی از آمادگی حمایت از ورزشکاران و تیم‌های ورزشی استان و شهرستان در مسابقات و اردوهای ملی خبر داد و گفت: در بحث مسائل اعتباری هم آمادگی داریم از ورزش شهرستان حمایت کنیم.
وی افزود: وزیر محترم قول حضور در نهاوند را دادند.

ضرورت ساماندهی زمین چمن استادیوم شهید سلیمانیان نهاوند

در ادامه نیز علی حقیقی ضمن تقدیر از حمایت‌های نماینده مردم نهاوند از ورزش استان و شهرستان، اظهار کرد: طی بازدیدی که امروز از پروژه‌های ورزشی نیمه‌کاره شهرستان صورت گرفت خوشبختانه پروژه‌های شهرستان روند خوبی دارند اما لازم است تلاش بیشتری کنیم تا با اولویت‌بندی دقیق هرچه سریع‌تر به سرانه ورزشی اضافه شوند.
وی با تأکید بر اینکه ضرورت دارد زمین چمن استادیوم شهید سلیمانیان برای استفاده علاقه‌مندان به فوتبال ساماندهی شود، گفت: شهرستان نهاوند در چندین رشته ورزشی من‌جمله کشتی، بسکتبال، فوتبال و غیره مستعد و توانمند است لذا امیدواریم با برنامه‌ریزی دقیق شاهد حضور پررنگ ورزشکاران نهاوند در رقابت‌های ملی و فراملی باشیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تأکید بر اینکه حمایت از سازمان‌‌های مردم‌نهاد باهدف توسعه مشارکت‌های اجتماعی در امورات فرهنگی و اجتماعی، گفت: سمن‌های شهرستان می‌توانند با ارائه طرح‌های تدوین شده اعتبارات فرهنگی، اجتماعی و ... جذب کنند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: در کنار شما به‌عنوان نماینده محترم شهرستان آمادگی پیگیری رفع موانع و مشکلات نهاوند را در سطوح ملی داریم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location