سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  ضرغام احمدوند فرماندار شهرستان نهاوند در جلسه هماهنگی برنامه های هفته دولت در این شهرستان اظهار داشت: یک سال از روی کار آمدن دولت آیت الله رئیسی می گذرد در طول این یکسال کارهای بسیار خوبی انجام شده و نشان داده می‌شود که این دولت، یک دولت انقلابی است.

احمدوند گفت: برخی از کارهایی که انجام نشده است نیاز به زیرساخت دارد اگر زیرساخت‌های آنها فراهم شود آن کارها نیز به نفع مردم انجام خواهد گرفت.

فرماندار نهاوند بیان داشت: هر ساله در ایام هفته دولت پروژه هایی در استان و شهرستان پروژه هایی کلنگ زنی و افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید و امسال نیز در شهرستان نهاوند و در هفته ۶۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۴۷ میلیارد و ۲۴۰ میلیون تومان در قالب افتتاح ۵۳ پروژه و کلنگ زنی ۸ پروژه عمرانی انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: اتفاقات بسیار خوبی در موارد مختلف در شهرستان رخ داده در این هفته به سمع و نظر مردم خواهد رسید، همچنین در این هفته مشکلات شهرستان هم بررسی و به آنها رسیدگی خواهد شد.

فرماندار نهاوند در خاتمه خطاب به روسای ادارات گفت اداراتی که کلنگ زنی یا افتتاحیه پروژه را در آن با مدیران کل خود در ارتباط باشند که این مدیران برای مراسم در شهرستان حضور داشته باشد پروژه‌های شاخص شهرستان با حضور استاندار و معاونین استاندار کلنگ زنی و افتتاح خواهند شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location