سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  با اجرای نهضت آسفالت در شهر نهاوند و فعالیت شبانه روزی کارخانه آسفالت و اکیپ های فعال توزیع و پخش آسفالت، حجم زیادی از نقاط شهر لکه گیری و روکش کامل آن انجام شد.

بسیاری از نقاط شهر سالهای قبل با پرداخت خودیاری نیز هنوز خاکی و برای اهالی مشکل ساز شده بودند،حفاری‌ها و خرابی های آسفالت در حال تبدیل شدن به بحران برای شهروندان بود که خوشبختانه با پیگیری های انجام شده و اختصاص قیر و انفجار معدن سنگ شهرداری، و راه اندازی کارخانه آسفالت، بسیاری از معابر و کوچه ها آسفالت کامل آنها انجام گرفت.

شهرک شهید حیدری مسکن مهر فرهنگیان نیز خارج از تعهدات شهرداری جهت آسفالت بود و با توجه به نیاز این منطقه به لکه گیری آسفالت توسط اکیپ های طرف قرارداد شهرداری شروع به کار کرده و در حال انجام است.

شهرداری متعلق به همه‌ی شهروندان و مناطق شهر است و در برنامه ی جدید، عمده خدمات شهرداری در مناطقی است که کمترین خدمات را تاکنون دریافت کرده اند، برای انجام آسفالت هیچگونه خودیاری یا هزینه ای از همشهریان دریافت نشده و خدمات به صورت رایگان به تمام مناطق ارائه میگردد.

از همشهریان محترم تقاضا داریم شهرداری را در انجام خدمات بهتر با ارائه نظرات و پیشنهادات و نیز نگهداری از اموال شهری یاری کنند تا بتوانیم نهاوند را به جایگاه اصلی خود نزدیک کنیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location