سرخط خبرها

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  صفدریان مدیرکل بنیاد استان همدان در این دیدارها با ابلاغ سلام دکتر قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران کل کشور به خانواده های شهدا و ایثارگران گفت: ایثارگران نقش اساسی در انقلاب اسلامی و بعد از آن در دفاع مقدس داشتند و لازم است نام این عزیزان همیشه در تاریخ زنده و جاودان باشد.

مدیرکل بنیاد استان همدان با قدرداني از صبر و بردباری خانواده های معظم شهدا گفت: ديدار با خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران موجب ايجاد انگيزه و بالا رفتن روحيه معنوي و تقويت فرهنگ ايثار و شهادت جهت خدمت بي منت برای شهروندان می شود.

وی خاطر نشان كرد : شهدا پرچمداران مخلص دفاع از ارزشها هستند و خانواده هاي معظم شهدا سرمايه های ارزشمند، روحيه بخش و معنوی ايران اسلامی هستند.

صفدریان با قدردانی از صبر و بردباری خانواده های شهدا و ایثارگران عنوان داشت: مادران و خانواده های شهدا اگر چه خود در خاکریِزهای دفاع از کیان اسلام و خاک وطن در برابر یزیدیان زمان حضور نداشتند اما خطوط مقدم پر از رزمندگانی بود که در دامن این شیر زنان پرورش یافته بودند و پاسخ دهنده هل من ناصر ینصرنی نائب بر حق امام زمانشان شدند.

وی اظهارداشت: آنچه از عزت و سربلندی نصیب کشور شده به لطف نثار خون شهدا، ایثارگران و رزمندگان و جانبازان است و همه وظیفه داریم قدردان آنها در همه ایام باشیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location