سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در خطبه های این هفته نماز جمعه نهاوند گفت: امروز ایران قدرتمند است و در مذاکرات می بینیم ما پاسخ طرف مقابل را از روی قدرت دادیم.

وی اظهار داشت: کلید رونق اقتصاد؛ تولید است و باید مسئولان از تولید کنندگان حمایت کنند و سیاست امروز دولت حمایت از تولید است و البته باید نظارت هم باشد.

امام جمعه نهاوند افزود: مردم انصافا لیاقت هرگونه خدمتی دارند چون در عرصه های مختلف مردم همیشه پای کار بوده اند و خوش درخشیده اند و مسئولان باید به فکر این مردم باشند و برای انها شبانه روزی تلاش کنند.

وی بیان داشت: رهبر انقلاب از همه دولت ها مطالباتی داشتند که خدمت به مردم، مبارزه با فساد، مردمی بودن، اجرای عدالت و مقابله با دشمنان و تهدیدهای خارجی از جمله این مطالبات است.

حجت الاسلام مغیثی گفت: امروز از نظر منطق مذاکره و قدرت دفاعی به جایی رسیدیم که دشمنان کاری نمی توانند بکنند و دچار استیصال شدند چون دشمنان اگر می توانستند به ما فرصت‌ نمی دادند.

وی بیان داشت: ما در مذاکرات خواسته های خودمان را اعلام کردیم و حدود ۱۰ روز است که طرف مقابل می خواهد به پیام‌ ما پاسخ دهد و حالا پاسخ دادند تا مراجع مربوطه در کشورمان پاسخ آنها را بررسی کنند.

امام جمعه نهاوند در بخش دیگری از خطبه ها به موضوع کمبود آب اشاره کرد و بیان داشت: کشاورزان و باغداران انشاالله همچنان همراهی کنند تا این مشکل حل شود و همه به حق خود راضی باشند و حقوق دیگران را رعایت کنند.

حجت الاسلام مغیثی گفت: همه باید تسلیم قانون باشیم و آب عادلانه توزیع شود که اگر این موضوعات را رعایت کنیم انشاالله از این شرایط عبور می کنیم.

وی ادامه داد: نمی شود کسی که بالا دست است هرچه آب می خواهد بگیرد چون از قدیم مقرراتی بوده، حق آبه ای بوده، میرابی بوده و باید اینها رعایت بشود.

امام جمعه نهاوند در پایان گفت: باید قانون را رعایت کنیم و با افرادی که تن به قانون نمی دهند باید برخورد جدی شود چون همه باغات و روستاها از این آب حق دارند و از دستگاه های مربوطه و انتظامی تقاضا داریم که با افرادی که قانون شکنی می کنند برخورد قانونی داشته باشند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location