سرخط خبرها

مراد ناصری فرماندار شهرستان نهاوند در ششمین جلسه ستاد دهه مبارک فجر با حضور مدیران دستگاههای اجرایی این شهرستان و جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظهار داشت: به اعتقاد بنده اولین دستاورد انقلاب و دهه فجر شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی می باشد و نباید دستاورد های انقلاب را به افتتاح پل و مدرسه و غیره خلاصه کرد.

وی افزود: برخی در داخل و خارج از مرزها به دنبال ناامید کردن مردم هستند و ما به عنوان دستگاه‌های خدمات‌رسان به مردم ، نباید اجازه چنین کاری را به آنها بدهیم و با نمی شود و نمی توانیم شیرینی دهه فجر و بهمن را به کام خودمان و مردم تلخ کنیم.

ناصری با بیان اینکه با دستگاه هایی که نمی توانند با رسانه‌ها ارتباط برقرار کنند وگزارش عملکرد های خود را در اختیار آنها قرار ندهند تا به سمع و نظر مردم برسانند ، در پایان بهمن ما برخورد و از مدیران کم کار خداحافظی خواهم کرد گفت: مدیران برای من حرمت دارند ، اما نباید به مردم و نظام خیانت کنند و حرمت ها را زیر پا بگذارند.

وی در ادامه با بیان اینکه همه روز های من دهه فجر است، گفت :نسل جدید، نوجوان و جوان باید با کارهایی که بعد از انقلاب ودر طول این چهل سال انجام شده است ، آشنا شوند ، چرا که وقتی دهه با این عظمت داریم باید قدر آن را دانست و برنامه ریزی کردو وقت گذاشت تا همه ایام همانند دهه فجر باشند.

وی تاکید کرد : از همه مدیران دستگاه‌های دولتی و نهادهای مربوطه انتظار می رود که در برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم دهه فجر برنامه ریزی و تلاش کنند که بهترین عملکردها را در حوزه‌های ساماندهی و تکمیل کلنگ‌زنی پروژه ها و برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب داشته باشند چرا که ارزشیابی مدیران را در انعکاس عملکرد دولت و نظام در جشن ۴۰ سالگی و دهه فجر می دانم.

فرماندار نهاوند در خاتمه در بحث برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: در ایام الله دهه فجر دو نمایشگاه در سطح شهرستان نهاوند برگزار خواهد شد و دستاوردهای چهل ساله انقلاب را در این شهرستان به نمایش خواهیم گذاشت .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location