سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  مجید یوسفی نوید شهردار نهاوند در گفتگو با خبرنگاران عنوان کرد : بوستان بانوان "نرگس" واقع در پارک ولی عصر پس از گذشت چندین سال با اعتباری بالغ بر۴هزار متر مربع با ۵ میلیارد تومان اعتبار و در فضایی دارای حصار ضمن در نظر گرفتن شرایطی برای بازی کودکان و آسایش بانوان احداث کردیم.

وی افزود : این بوستان اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ در ۵هزار متر کلنگ زنی شده است و علی رغم اعلام اختصاص اعتبار یک و نیم میلیاردی برای پروژه در شورای فرهنگ عمومی،اما هنوز رقمی تخصیص داده نشده است.

وی تصریح کرد : این پروژه شامل چمن مصنوعی چند منظوره، فضای بازی کودکان،اتاق فرهنگی، کتابخانه،فضای اسکیت و ورزش صبحگاهی،در نهایت فضایی امن و مدیریت شده برای ورزش و فعالیت های فرهنگی بانوان می باشد.

یوسفی نوید در ادامه با اشاره به اینکه کارهای زیر ساختی بسیاری در حوزه های مختلف شهری انجام داده شده است ، گفت: بودجه امسال شهرداری با رقم ۸۰میلیارد تومان بوده که بیش از رقم اعلام شده محقق شده است و کارهای زیر ساختی و رها شده ی شهر را به ترتیب اولویت انجام خواهیم داد.

وی افزود : زیر ساخت ها فراهم است ، پس از راه اندازی پارک ها و پروژه های در حال اجرا، نهضت پیاده رو سازی را فعال خواهیم کرد.

وی در خصوص رها شدن بام نهاوند اظهار داشت: بام نهاوند رها نشده است جزو فضای شهر و بیت المال است،مشکل آبی برای تغذیه فضای سبز در بام نداریم و این کار در حال انجام است.

یوسفی نوید با بیان شهرداری نهاوند در حال حاضر خودکفا است ، بیان داشت: شهرداری نهاوند در حال حاضر از همه جهت خود کفا شده است و کارخانه آسفالت ، کارخانه شن و ماسه ، کارگاه تولید سنگ فرش و ... را دارد و برای انجام کارهای زیرسازی و ساخت و ساز نیازی به خرید محصولات از شهر دیگری ندارد.

وی در خصوص تعيين تکلیف شهرک فارابی گفت : فارابی پس از سال ها بلاتکلیفی مجاز به ساخت و ساز شد.

یوسفی نوید در خصوص ساختمان شهرداری نهاوند بیان داشت: ساختمان شهرداری نهاوند سال۸۲ساخته شده اما تا امسال سند نداشته است.

شهردار نهاوند در پاسخ به سوال خبرنگار فریاد نهاوند در خصوص طولانی شدن ساماندهی و آسفالت خیابان خاقانی اظهار داشت: جهت حفاری به ساکنین این خیابان مهلت دادیم که پس از اتمام آسفالت شاهد حفاری مجدد و در نتیجه بی‌نظمی در فضای شهری نباشیم، ولو متاسفانه برخی از اهالی همکاری نکرده و نسبت به حفاری به موقع اقدام نکردند، ولی با توجه به شاه‌راه بودن این خیابان بیش از این مجاز به تعلل نیستیم و روز جمعه با چند پیمانکار و اکیپ لکه‌گیری خیابان را آغاز خواهیم کرد و پس از اتمام دیگر اجازه حفاری نخواهیم داد.

وی با بیان اینکه باید در پروژه‌ها به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که خروجی مفید داشته باشد، افزود: در تمام پروژه‌ها و خصوصا بوستان نرگس از تمام امکانات مجموعه شهرداری استفاده بهینه کردیم که همین امر سبب کاهش هزینه‌های اضافی شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location