سرخط خبرها

 به مناسبت هفته دولت ازخانواده شهید گرانقدر داود ساکی باحضور حجت الاسلام مغیثی امام جمعه محترم، مصطفی سراقی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ،ذاکری رئیس اداره برق شهرستان نهاوند دیدار و تجلیل انجام شد.

در این دیدار مصطفی سراقی رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران نهاوند ضمن گرامی داشت یادو خاطره شهدا گفت: عزم خانواده های معظم شهدا و ایستادگی در پای ارزشهای انقلاب اسلامی و صبر و بردباری ایشان روحیه خدمت را در مسئولان تقویت می کند.

وی با اشاره به اینکه خدمت به خانواده های شهدا مایه ی افتخار است ، اضافه کرد: تلاش می‌کنیم با آنچه در توان داریم و میسر است در خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران باشیم چرا که خدمت به خانواده های شهدا مایه ی افتخار است.

سراقی خاطرنشان کرد :از دیدار با خانواده شهدا روحیه می گیریم، این دیدارها موجب تقویت روحیه خدمت رسانی است. خانواده معظم شهدا مایه عزت و اقتدار و سرمایه های معنوی نظام جمهوری اسلامی هستند.

رئيس بنیاد شهید نهاوند در پایان گفت : نظام اسلامی مدیون خونهای پاک شهدا و صبر و استقامت خانواده معظم شهدا است ، خانواده های معظم شهدا الگوهای صبر و ایثار و استقامت هستند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location