سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  جلسه شورای آموزش و پرورش بخش خزل با دستور کار کمبود فضای آموزشی سطح شهر و پیگیری تامین اعتبار طرح شهید سلیمانی (چمن مصنوعی)، انسداد مبادی بی سوادی ، پروژه مهر و طرح تثبیت و یادگیری و تکمیل پروژه های نیمه کاره و تجاری سازی املاک آموزش و پرورش بخش خزل با حضور فرماندار نهاوند ، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ، بخشدار خزل و مدیر آموزش و پرورش بخش خزل و جمعی از مسئولان برگزار گردید.

فرماندار نهاوند در این نشست اظهار داشت: همه مسولین دستگاههای ذینفع در پروژه مهر با همکاری و مشارکت موثر نسبت به ایجاد فضای مناسب جهت حضور دانش آموزان در مدرسه بویژه در سال تحصیلی جدید را خواستار شد.

ضرغام احمدوند گفت: آموزش و پرورش یکی از مهمترین نهادهای تأثیرگذار در هر منطقه در حوزه تعلیم و تربیت و ایجاد زیرساخت‌های اساسی رشد و بهبود شاخص آموزشی می باشد.

وی در ادامه بیان داشت : با توجه به فصل بازگشایی مدارس یکی از مهمترین وظایف متولیان امر ، فراهم نمودن بستر مناسب و احصای موقعیتها در راستای رشد و ترقی دانش آموزان می باشد تا با روحیه ای شاداب و پر نشاط و خاطرهای خوش در مدرسه حضور یابند.

در پایان این نشست از پروژه مهر مدارس شهر فیروزان بازدید میدانی صورت گرفت.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location