سرخط خبرها

فرمانده انتظامي شهرستان "نهاوند" از اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي توسط يگان هاي اجرايي پليس نهاوند طي يک هفته گذشته در اين شهرستان خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  سرهنگ" ذبيح الله درويشي"در تشريح اين خبر بيان داشت: پليس نهاوند با در نظر گرفتن اولويت هاي شاخص در حوزه انواع جرايم وآسيب هاي اجتماعي و با تدوين طرح جامع عملياتي و انتظامي در اين راستا طي يک هفته گذشته با هدف ارتقاء آرامش خاطر شهروندان محترم و به منظور پيشگيري از جرايم و برخورد قانوني با معدود هنجارشکنان، طرح ارتقاء امنيت اجتماعي را با بهره گيري از توان و ظرفيت پليس هاي تخصصي در سطح شهرستان اجرا کرد.

وي در ادامه با مثبت ارزيابي کردن سطح کيفي طرح اجرا شده در خصوص نتايج اين طرح تصريح کرد: از مهمترين نتايج وکشفيات اين طرح مي توان به کشف 23 فقره سرقت، توقيف 12 دستگاه موتورسيکلت و 6 دستگاه خودروي متخلف و مزاحم، کشف یک قبضه سلاح شکاري وکشف بيش 3 هزار و 801گرم انواع مواد مخدر اشاره کرد.

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند در پايان اين خبر با اشاره به اين که تعداد 69 نفر متهم در اين طرح و در حوزه هاي مختلف جرم شامل 10 نفر سارق،40 نفر معتاد وخرده فروش و 19 نفر ساير جرايم دستگير شده است تصريح کرد: پرونده های قضائی جداگانه ای تشکيل و در حال رسيدگی قانونی می باشد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location