سرخط خبرها

فرمانده انتظامي استان از شناسايي و دستگيري باند 4 نفره سارقان غيربومي احشام و کشف 21 فقره سرقت توسط ماموران پليس آگاهي شهرستان "نهاوند"خبرداد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  سردار "سلمان امیری" دراين باره گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت احشام در روستاهاي شهرستان "نهاوند"، موضوع دستگيري سارقان در دستور كار ماموران پليس آگاهي این شهرستان قرار گرفت.

وی گفت: ماموران پليس آگاهي با اخذ كليه پرونده هاي ارجاعي و بکارگيري اقدامات و شگردهاي پليسي موفق شدند سارقان را که با 2دستگاه خودروي سواري با پلاک دستکاري شده اقدام به سرقت مي کردند، شناسايي و دستگير و به پليس آگاهي دلالت دهند.

اين مقام ارشد انتظامي در ادامه افزود: هر 4 نفر متهم به هويت هاي معلوم اهل و ساکن يکي از شهرهاي استان همجوار نهاوند بوده که يک نفر آنها متواري و تلاش براي دستگيري وي ادامه دارد.

وي افزود: متهمان درتحقيقات به عمل آمده به 21 فقره سرقت احشام در سطح روستاهاي نهاوند اعتارف کردند و پرونده قضائي در اين خصوص تشکيل و به دادسرا ارسال شده است.

فرمانده انتظامي استان همدان درپايان از هم استانی های عزیز خواست: نکات ايمني را درخصوص حفظ و نگهداري وسيله نقليه واموال منقول وغيرمنقول خود همواره لحاظ کرده وهرگونه موارد مشکوک را بلافاصله با پليس 110 درميان بگذارند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location