سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، شهروز کیانی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار نهاوند در جلسه هماهنگی و پشتیبانی برنامه های هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هفته دفاع مقدس بهترین زمان برای تبیین و تشریح برنامه های دفاع مقدس است.

وی افزود : دشمن از هر فرصتی استفاده می کند تا به انقلاب اسلامی ضربه بزند و این وظیفه ی ماست که اجازه چنین کاری را به آنها ندهیم.

معاون سیاسی فرماندار نهاوند در ادامه گفت: از ظرفیت کتابخانه های عمومی شهرستان در برنامه های هفته دفاع مقدس استفاده شود.

وی افزود : کتابخانه های عمومی شهرستان نهاوند به مناسبت هفته دفاع مقدس رونمایی از کتاب جلال را در برنامه خود دارد که این کتاب گذری بر زندگی شهید جلال قربانی است.

کیانی با اشاره به اینکه آغاز هفته دفاع مقدس مقارن شده است با آغاز سال تحصیلی و اینکه برنامه های این هفته باید با محوریت جوانان باشد، اظهار داشت: زنگ مقاومت، دوم مهر ماه همزمان با زنگ آغاز سال تحصیلی در مدارس شهرستان به صدا در می آید.

وی افزود : هرچه بیشتر نسل جوان با فرهنگ ایثار و شهادت و رشادت های رزمندگان دفاع مقدس آشنا شوند در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن مقاوم تر خواهند بود.

معاون سیاسی امنیتی فرماندار نهاوند در ادامه گفت: رزمایش جهاد تبیین در فضای مجازی در این هفته نیاز است تا جوانان بیشتر با حال و هوای دوران دفاع مقدس آشنا شوند.

کیانی ضمن گلایه از شهرداری نهاوند بخاطر عدم نصب آدرس مواکب اظهار داشت : متاسفانه اطلاع رسانی و نصب بنر برای راهنمایی زائران اربعین در کنار مواکب مطلوب نیست.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location