سرخط خبرها

جشنواره اسوه پایگاه های مقاومت شهرستان نهاوند با ۱۴۵ غرفه در شهرستان برگزار گردید و پایگاه شهدا مسجد محمدیه و پایگاه علمی زکیه بعنوان نماینده شهرستان به مرحله استانی معرفی شدند.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  سرهنگ علی مختاری فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت : در راستای انتخاب و معرفی پایگاه‌های مقاومت بسیج مساجد و محلات برتر شهرستان نهاوند اولین دوره نمایشگاه و جشنواره ‌شهرستانی پایگاههای اسوه در محورهای مختلف فرهنگی، ورزشی، بصیرتی، اعتقادی، اقتصاد مقاومتی، حلقه های صالحین و... به نمایش گذاشته شد‌.

وی افزود : امتیاز همه پایگاه ها بسیار خوب بود که با اختلاف بسیار کم پایگاه مقاومت بسیج شهدا مسجد محمدیه از واحد برادران و پایگاه علمی زکیه از واحد خواهران به عنوان پایگاه های محلات برتر در این سری از جشنواره اسوه انتخاب شدند.

سرهنگ مختاری ادامه داد: هدف اصلی این جشنواره ارائه دستاوردهای پایگاه های مقاومت در نمایشگاه و انتقال تجربیات و نمونه های موفق به سایر رده‌ها در این شهرستان است که کلیه پایگاه های مقاومت عملکرد بسیار خوبی داشتند و دستاورد های بسیار مطلوبی داشتند و از پایگاه های مقاومتی که عملکرد خوبی داشته اند انشالله تجلیل خواهد شد.

سرهنگ مختاری در پایان گفت : این نمایشگاه از دستاوردهای ۱۴۵ پایگاه مقاومت بسیج محلات که از جنس مردم هستند بر پا شده و مرحله استانی این جشنواره در هفته دفاع مقدس در محل استان برگزار خواهد شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location