سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  شهردار نهاوند از تعیین تکلیف روستای رضی‌آباد پس از سالها خبرداد و گفت؛ الحاق رضی آباد به عنوان شهرک و اضافه شدن به شهر سال ها بود که زمینه ساز مشکلاتی برای اهالی این روستا شده بود که با توجه به فراهم نشدن زیرساخت ها و فاصله با شهر و نبود امکان خدمات رسانی عملا سبب جلوگیری از توسعه و استفاده از امکانات را فراهم ساخته بود.

مجید یوسفی نوید افزود: بافت روستایی و ساخت و سازهایی که از قبل انجام گرفته و در صورت اضافه شدن به شهر مستلزم رعایت اصول شهرسازی خاص میگردد.

یوسفی نوید تاکید کرد؛ این روستا هم دهیاری و هم شورای اسلامی دارد و با وجود این شرایط الحاق شدن به شهر نه تنها مشکلی از این روستا مرتفع نمی شود بلکه برای انجام خدمات اداری و ساخت و سازها و... موانع و مشکلات بیش از پیش میشود، که از روزهای اول دوره جدید و با پیگیری ها انجام شده و به منظور رفع مشکل، موافقت و مصوبه مستقل شدن رضی‌آباد، به عنوان روستایی جدای از شهر انجام گرفت.

شهردار نهاوند گفت: ایجاد زیرساخت ها و تامین منابع مالی جهت ارائه خدمات و توسعه امکانات از جمله شرایط اولیه برای الحاق شدن روستای ها یا محله های نزدیک به شهر است و بدون فراهم کردن شرایط باعث ایجاد مشکلاتی زیاد برای اهالی روستا می شد که بعد از سالها این مشکل از روستای رضی‌آباد برداشته شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location