سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  حجت الاسلام و المسلمین مغیثی امام جمعه نهاوند و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان اظهار داشت: دشمن و استکبار جهانی همیشه از جهل و نادانی گروهی از مردم سوءاستفاده کرده است و ما بنا بر آیات و روایات وظیفه داریم مقابل این جهالت و نادانی بایستیم .

وی با اشاره به اینکه مهمترین قدم قیام اباعبدالله الحسین(ع) مبارزه با جهل است ،گفت : امروز دشمنان از طرق مختلف قصد ضربه زدن به انقلاب اسلامی را دارد، تخریب اموال عمومی و آتش زدن آنها نشانه ی جهل است که دشمن به آن دست زده است و باید در این دوره نیزمقابل آن ایستاد.

وی افزود : در زیارت اربعین میخوانیم،خدایا من شهادت میدهم که امام حسین خون قلبش را نثار کرد تا مردم را از جهل و نادانی نجات دهدو امروز من و شما وظیفه داریم بنا بر آیات و روایات مقابل دشمنان و جهل و نادانی بایستیم.

وی تصریح کرد: امروز دشمن شیطان تر و گستاخانه تر از قبل عمل میکند و میبایست مراقب توطئه های دشمن بود و ضروری ترین کار این است که فرزندانمان را نسبت به توطئه های دشمنان آشنا کنیم .

امام جمعه نهاوند در ادامه بیان داشت : بهانه ی مرگ مرحومه مهسا امینی همان جهالت و ابزاریست که در قدیم بین مردمان بوده و این مسئله باعث شد که رسانه های ضد انقلاب علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی فتنه ها به پا کنند، این مهم میطلبد مردم ما هوشیارانه بدانند که دشمن همان شیطانی است که سالیان سال مقابل نظام ما ایستاده است و به هر بهانه ای قصد نابودی این انقلاب را دارند،نباید اجازه دهیم آنها به اهداف شومشان برسند.

حجت الاسلام والمسلمین مغیثی گفت: طلاب و روحانیون و اصحاب رسانه و دیگر تریبون ها،در ابتدا بصیرت و بینش خودمان و در مرحله بعد با تبیین اتفاقات نسل جوان را از توطئه های دشمن آگاه کنیم.

امام جمعه نهاوند در خاتمه بیان داشت : پیش از این شعار می‌دادیم وای اگر خمینی حکم جهادم دهد و امروز امام خامنه ای حکم جهاد داده اند و آن هم حکم جهاد تبیین است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location