سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  شهروز کیانی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار نهاوند در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان اظهار داشت: شورای فعالیت های قرآنی سالهاست که فعالیت خود را در شهرستان نهاوند آغاز کرده است و اهداف و ماموریت هایی تعریف شده است که این اهداف و ماموریت ها باید احصا و عملی شوند.

وی افزود : جلسات شورای فعالیت های قرآنی باید به صورت مجزا و کاربردی انجام شود .

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار نهاوند در ادامه گفت : جهاد تبیین یکی از مباحث مهمی است که مقام معظم رهبری بارها و در مباحث مختلف به آن اشاره کرده اند و این مبحث مهم باید در دستگاه‌های فرهنگی و آموزشی مد نظر قرار گیرد و در دستور کار خود قرار دهند.

کیانی افزود : در بحث جهاد تبیین تولید محتوا کنید و آن را در فضای مجازی منتشر کنید.

وی در ادامه اظهار داشت : متولی کار فرهنگی مشخص است ، آموزش و پرورش ، دانشگاه‌ها، تبلیغات اسلامی ، ارشاد اسلامی متولیان کار فرهنگی هستند و باید در راستای انقلاب اسلامی کار فرهنگی انجام دهند.

وی افزود : کارهای فرهنگی باید یک کاسه باشند، زمانی که برنامه های فرهنگی جدا جدا انجام شوند مطمئنا برنامه خوبی نخواهد بود .

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار در خاتمه تصریح کرد : کارهای فرهنگی را کاربردی پیش ببرید و یک دستور کار اساسی مد نظر متولیان فرهنگ باشد .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location