سرخط خبرها

حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: همیشه باید در مقابل دشمنان و توطئه های آنها مقاومت کنیم و هوشیار باشیم چون دشمن همیشه در حال طراحی است و از این به بعد هم در حال برنامه ریزی است

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر اظهار داشت: حمله کردن به مساجد و خانم های چادری و افراد حزب الهی و اهانت به قرآن و پرچم ایران اسلامی نشان داد که این برنامه از قبل طراحی شده است.

امام جمعه نهاوند افزود: عده ای از جوانان هم تحت تاثیر احساسات قرار گرفتند ولی عده ای در پشت پرده دارند کار می کنند واین حوادث را طراحی می کنند.

وی ادامه داد: خانواده ها باید مراقب فرزندان خود باشند و با موعظه و آگاهی بخشی اجازه ندهند جوانان تحت تاثیر شعارهای شیاطین و دروغ های فضای مجازی قرار بگیرند.

حجت الاسلام مغیثی بیان داشت: از این اغتشاشات آمریکا و صهیونیست ها و انگلیسی ها و منافقین حمایت می کنند و مشخص است که جبهه شرک، کفر و نفاق دست به دست هم دادند و از احساسات جوانان استفاده می کنند که باید مراقب باشیم.

امام جمعه نهاوند در بخش دیگری از خطبه ها گفت: پلیس حافظ امنیت جامعه است و حمله به نیروی انتظامی یعنی حمله به امنیت جامعه و حمله به حجاب و عفاف یعنی حمله به ارزش های اسلامی که توسط اغتشاشگران انجام‌می شود.

وی بیان داشت: درخواست مردم از دستگاه های امنیتی و قضایی این است که عوامل اغتشاشات را شناسایی کنند و کسانی که قرآن را آتش می زنند و به مقدسات توهین می کنند حتما باید مجازات شوند.

حجت الاسلام مغیثی گفت: باید عوامل این کارها مشخص شوند و پشت پرده های آنها روشن شود چون عده ای مزدور به اموال دولتی و مردم تعرض کردند و عده ای را شهید کردند.

وی در بخش دیگری از خطبه ها افزود: دشمن ذره ای از دشمنی کوتاه نمی آید و همیشه باید آماده باشیم و در این ۴ دهه دشمنان همیشه مشکل ساز بوده اند، ولی امروز میبینیم به برکت حضور مردم همیشه شکست خورده بوده و هستند.

امام جمعه نهاوند در بخش دیگری از خطبه ها به سخنرانی رئیس جمهور در سازمان ملل اشاره کرد و گفت: آیت الله رئیسی مواضع صحیح و مستحکم انقلاب اسلامی را به گوش جهانیان رساند.

وی ادامه داد: رئیس جمهور با نشان دادن عکس شهید سلیمانی به دنیا گفت که این شهید سلیمانی و محور مقاومت بود که داعش را از بین برد و این آمریکا بود که داعش را به وجود آورد.

حجت الاسلام مغیثی بیان داشت: عضویت ایران در پیمان شانگهای مسئله مهمی برای مقابله با تحریم ها است و این رویکرد منطقی و خوب ایران اسلامی است.

وی در پایان گفت: طرف مقابل بود که از برجام خارج شد و تا تحریم ها برداشته نشود و غربی ها تضمین ندهند مذاکرات به سرانجام نمی رسد چون آنها بدعهدی می کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location