سرخط خبرها

فرماندار نهاوند با بیان اینکه عزم رئیس‌جمهور و دولتمردان در استان بر گشایش و گره‌گشایی در امر تولید است، گفت: مشکل تأمین سوخت مایع و گاز این گلخانه‌ها با حضور معاون استاندار همدان رفع شد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،«ظاهر پور مجاهد» معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان به همراه «ضرغام احمدوند» فرماندار نهاوند، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان و تنی چند از رؤسای دستگاه‌های مرتبط از چهار واحد تولیدی در بخش‌های دام، کشاورزی و صنایع تبدیلی بازدید کرد.

فرماندار نهاوند با اشاره به اینکه 5 واحد گلخانه‌ای شهرک علمدار داری 40 درصد پیشرفت فیزیکی هستند، گفت: در حال حاضر 13 واحد فعال این گلخانه به‌صورت سالانه سه هزار و 500 تن تولیدات صیفی وارد بازار می‌کنند.

وی ضمن ابراز خرسندی از رفع مشکل تأمین سوخت مایع و گاز این گلخانه‌ها با حضور معاون استاندار همدان، گفت: خوشبختانه در بازدید صورت‌گرفته پیمانکار اجرای این پروژه انتخاب و در آینده نزدیک این مشکل مرتفع خواهد شد.

احمدوند با اشاره به بازدیدهای صورت‌گرفته از یک واحد دامداری و صنایع تبدیلی در جهت احصا مشکلات آن‌ها، اظهار کرد: در این بازدیدها بنا بر گفته سرمایه‌گذاران دو موضوع تأمین شبکه گازرسانی پایدار و همچنین سرمایه در گردش جهت تداوم فعالیت از مهم‌ترین علل توقف فعالیت این دو واحد بود که مقرر شد در ستاد رفع موانع تولید استان پیگیری و رفع شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: عزم ریاست محترم جمهور و دولتمردان در استان بر گشایش و گره‌گشایی در امر تولید است؛ چراکه توسعه تولید رفع مشکلات اشتغالی و معیشت مردم را نیز در بر دارد؛ لذا امیدواریم بتوانیم در این حوزه‌های مهم با رهنمودهای استاندار و معاونین محترم ایشان هرآنچه در توان داریم برای رسیدن به نقطه مطلوب قدم برداریم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location