سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، ضرغام احمدوند پیش از ظهر یکشنبه در جلسه مدیریت بحران شهرستان که با حضور معاون عمرانی، بخشداران، شهرداران و رؤسای دستگاه‌های اجرایی برگزار شد با اشاره به‌پیش رو بودن فصل بارش در شهرستان، اظهار کرد: رؤسای ادارات شهرستان موظف هستند مسئول مدیریت بحران دستگاه اجرایی خود را مشخص و به فرمانداری معرفی کنند.

وی با تأکید بر اینکه ارائه لیست ناوگان حمل‌ونقل و باری به همراه راننده به دبیرخانه مدیریت بحران باید در دستور کار ادارات شهرستان باشد، گفت: دهیاری‌ها و شهرداری‌ها نسبت به رفع انسداد دهانه پل‌ها، انهار، جداول و رودخانه‌ها به‌منظور جلوگیری از آب گرفتی در مواقع بارش اقدام کنند.

فرماندار نهاوند با بیان اینکه راهداری شهرستان باتوجه‌به کوهستانی بودن جاده‌های ارتباطی همچون ادوار گذشته دپوی شن، ماسه و نمک موردنیاز جهت عملیات زمستانی را فراهم کنند، گفت: پلیس‌راه نیز برابر برنامه‌ریزی‌های درون‌سازمانی خود نسبت به پوشش حداکثری محورهای حادثه‌خیز اقدام لازم را انجام دهند.

وی با تأکید بر اینکه آمادگی پیش از بحران منجر به کاهش هزینه‌ها و خسارت احتمالی می‌شود، خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان اقدامات لازم در راستای کاهش هزینه‌ها در مواقع بحران را انجام دهند.

احمدوند تعمیر و نگهداری تجهیزات لجستیکی راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و همچنین شهرداری‌ها را از مهم‌ترین اقدامات عنوان کرد و گفت: با هرگونه سهل‌انگاری دراین‌رابطه برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

حسین بحیرایی

انتهای پیام

 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location