سرخط خبرها

فرمانده انتظامي شهرستان "نهاوند"، از دستگیری 81 متهم در نتیجه اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي توسط يگانهاي اجرايي پليس در يک هفته گذشته در اين شهرستان خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ "ذبيح الله درويشي"، در تشريح اين خبر بيان داشت: پليس نهاوند با در نظر گرفتن اولويت هاي شاخص در حوزه انواع جرايم و آسيب هاي اجتماعي و با تدوين طرح جامع عملياتي و انتظامي در اين راستا در يک هفته گذشته با هدف افزايش سطح احساس امنيت عمومي و به منظور پيشگيري از جرايم و برخورد قانوني با معدود هنجارشکنان، طرح ارتقاء امنيت اجتماعي را با بهره گيري از توان وظرفيت پليس هاي تخصصي در سطح شهرستان اجرا کرد.

وي تصريح کرد: از مهمترين نتايج اين طرح مي توان به کشف 24 فقره سرقت، توقيف 4 دستگاه موتورسيکلت و 13 دستگاه خودروي متخلف و مزاحم، یک قبضه سلاح شکاري و مقادیری انواع مواد مخدر اشاره کرد.

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند در پايان اين خبر با اشاره به اين که 81 متهم در اين طرح و در حوزه هاي مختلف جرم شامل 14 سارق، 50 معتاد و خرده فروش مواد مخدر و 17 نفر در خصوص ساير جرايم دستگير شدند، تصريح کرد: پرونده هاي قضائي جداگانه اي تشکيل و در حال رسيدگي قانوني مي باشد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location