سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، چهارمین پارک نهاوند (گوشه سرآسیاب) با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد تومان، به مساحت ۶ هزار متر مربع و (پارک محله ای شاطر آباد) با اعتبار ۲ میلیارد تومان به مساحت هزار و دویست متر مربع با شعار <هر محله یک پارک> با حضور مسئولین شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

شهردار نهاوند با اعلام این خبر گفت:با پیگیری های صورت گرفته هم اکنون تمامی پروژه هایی که کلنگ زنی شده اند در نهاوند فعال بوده و عملیات عمرانی در آنها ادامه دارد،پارک سر آسیاب هم افتتاح و مورد استفاده شهروندان قرار گرفت.

یوسفی نوید در ادامه گفت:پروژه های پارک بادام،لاین کندرو، میدان قیصریه،جدول گذاری ها،نهضت آسفالت و...ادامه دارد و تا پایان فصل کاری و مناسب بودن شرایط آب و هوا ادامه خواهند داشت.

یوسفی نوید افزود:یکی از موضوعاتی که از اولویت های مردم شهرستان بود بحث نهضت آسفالت هست که خوشبینانه میتوان گفت امروز توان و ظرفیت کارخانه آسفالت گره گشای معابر شهرستان و جوابگوی درخواست های مردم بوده است.فاز اول آن انجام گرفته و در فاز دوم جا مانده های آن را انجام خواهیم داد،در کنار آن زیبا سازی شهر و معابر اصلی و بلوارها است.

وی همچنین اضافه کرد: ۶۰ درصد معابر شهر آسفالت ریزی شده و در سال آینده محلاتی که انجام نگرفته اند، آسفالت ریزی خواهند شد و در جهت زیباسازی معابر اصلی شهر نهاوند بلوار سردارشهید حاج میرزا محمد سلگی روکش آسفالت خواهد شد.

شهردار نهاوند گفت:منابع مالی محدود و درآمدهای پایین شهرداری مانع از پیشرفت پروژه های عمرانی نشده و بدون تعطیلی فعالیت های عمرانی انجام گرفته است،آبنمای میدان آزادی(قیصریه)در حال انجام است و به زودی به اتمام میرسد،کارگاه های تولیدی شهرداری جداول،کفپوش و ...جهت استفاده در مناطق و معابر در اختیار نیروها قرار دارد.

یوسفی نوید درادامه گفت:استفاده از منابع و ماشین آلات شهرداری در پروژه های عمرانی هزینه ها را کاهش داده و سرعت پیشرفت را در آنها افزایش داده است،تولید آسفالت در نهاوند تا کنون بی سابقه بوده و برای اولین بار بعد سالها تمامی درخواست های شهروندان پیگیری و انجام گرفته است و این عملیات همچنان ادامه دارد، تاکنون زیر سازی معابر ۲۰۰ کوچه توسط نیروهای شهرداری و پیمانکاران جدول گذاری شده است.در هفته های بعد شاهد کلنگ زنی شهر ماشین خواهیم بود.

یکی از وظایف ما ارائه خدمات خوب به مردم نهاوند است

شهردار نهاوند در پایان گفت: به زودی شاهد انقلابی دیگر در تولیدات جدول،کفپوش و پیاده رو سازی خواهیم بود که تمامی مشکلات در پیاده روها و معابر برطرف شده و بعد از آسفالت می توانیم با این تولیدات شاهد درآمد پایداری برای شهرداری باشیم،نهاوند در مسیر توسعه و پیشرفت است و خدمات را به مناطق خاص اختصاص نمی دهیم،مناطقی که تا کنون کمترین خدمات را دریافت کرده اند را مورد توجه قرار داده و با احداث معابر،بازگشایی و احداث پارک ها شاهد توسعه و پیشرفت در تمام نقاط خواهیم بود و به زودی شاهد شهری متفاوت از گذشته خواهیم بود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location