سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: رفع وابستگی ها به دشمن در همه عرصه ها وظیفه همگانی است و این توصیه امام راحل است.

وی اظهار داشت: در قبل از انقلاب در همه چیزها وابسته بودیم و انقلاب به ما یاد داد که این وابستگی ها باید قطع شود و امروز می بینیم در خیلی از زمینه ها چه پیشرفت هایی کرده ایم.

امام جمعه نهاوند در بخش دیگری از خطبه ها افزود: اتحاد امروز اصلی ترین نیاز مسلمانان است چون اگر اتحاد باشد دشمنان کاری نمی توانند بکنند.

وی بیان کرد: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند شیعه لندنی و سنی آمریکایی دو لبه نفاق و آلت دست دشمنان هستند و عامل اختلاف هستند و آمریکا و صهیونیست ها از این اختلاف ها استفاده می کنند.

حجت الاسلام مغیثی در بخش دیگری از خطبه ها به جنگ اراده ها بین ایران و آمریکا اشاره کرد و گفت: این جنگ در عرصه بین المللی ادامه دارد و ایران اعلام کرده که باید تحریم ها برداشته شود و منافع مردم ایران تامین شود.

امام جمعه نهاوند بیان داشت: دشمنان از قراردادهای کشور ما و گسترش روابط با دیگر کشورها عصبانی هستند و به همین دلیل می خواهند جلوی قدرتمند شدن ایران را بگیرند.

وی ادامه داد: علت اغتشاشات اخیر نه مسائل اقتصادی است نه حقوق بشری و نه فرهنگی چون وقتی می بینیم که دشمنان اظهار دلسوزی می کنند برای مردم و خانمی که مرحوم شد؛ دروغ است و آنها از این اتفاقات خوشحال هستند.

حجت الاسلام مغیثی افزود: دشمنان از اغتشاشات حمایت می کنند و در کنار قانون شکنان می ایستند و باید جوانان ما هوشیار باشند که در زمین آمریکایی ها بازی نکنند چون دشمنان دوستدار مردم ما نیستند.

وی اظهار داشت: تشکر می کنیم از آگاهی و بصیرت مردم نهاوند که در این مدت به فراخوان های ضد انقلاب توجهی نکردند و جای قدردانی دارد.

امام جمعه نهاوند اظهار داشت: باید به جوانان آگاهی دهیم و آنها را بیدار کنیم و خانواده ها طوری رفتار کنند و بچه ها را تربیت کنند تا دشمن را بشناسند و در دام دشمنان نیفتند.

حجت الاسلام مغیثی در پایان گفت: مطالبه مردم از دستگاه قضا این است که به سران اغتشاشات و کسانی که این همه به مردم لطمه زدند و کسانی که پشتیبانی کردند و با دشمنان ارتباط داشتند و خسارات زیادی زدند بدون مماشات برخورد کنند.

حسین بحیرایی

انتهای پیام

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location