سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  علیرضا شهبازی نماینده نهاوند در مجلس شورای اسلامی در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: سد گرین بزرگترین پروژه شهرستان است که نیاز آبی نهاوند را برطرف می کند و کار بزرگی بود که در حال انجام است.

وی با بیان اینکه توزیع اعتبارات عمرانی خوب نبوده است، گفت: کارهای خوبی در بهداشت و درمان شده است ولی کمبودهایی وجود دارد.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بیمارستان شهید قدوسی با مشکلات زیاد و بدون امکانات افتتاح شد، گفت: این بیمارستان زیر ساخت نداشت نه سی تی اسکن داشت نه رادیولوژی و نه دستگاه ام آر آی و خیلی تلاش شد تا بخشی از کمبودها جبران شود.

وی تصریح کرد: دنبال حل مشکلات زیربنایی هستیم و قبول داریم که کاستی هایی وجود دارد.

شهبازی با بیان اینکه کمبود برخی داروها و سرم سراسری است و دنبال حل کردن آنها هستیم و چون مشکل مواد اولیه داریم، گفت: تکمیل ۲۸ مدرسه در نهاوند در دستور کار بوده است.

وی تصریح کرد: با توجه به کمبود آب به دنبال گرفتن ۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای بتونی کردن انهار کشاورزی هستیم.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: علی رغم مشکلاتی که ایجاد شد در حال پیگیری احداث دو گاوداری بزرگ صنعتی توسط شستا و ستاد اجرایی هستیم.

وی گفت: بیشترین پیگیری ها را در حوزه راه ها و محورهای نهاوند داشته ایم چون اعتباری نداشتند مثلا محور نهاوند به گیان یک ریال اعتبار نداشت ولی با پیگیری الان در حال اجرا است.

شهبازی از اخذ مجوز معدن سنگ سد گرین خبر داد و گفت: سد گرین از طریق بانک ها تامین اعتبار شده است که بانک کشاورزی و تجارت پول را به حساب ریختن و فقط بانک صادرات به دلیل شکایت یک نفر در شهری دیگر حساب سد را مسدود کرده بود که در مرکز پیگیری های زیادی برای رفع انسداد این حساب انجام شد.

وی در پایان گفت: باید تلاش کنیم و این وظیفه ما است که بتوانیم بخشی از مشکلات شهرستان را کم کنیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location