سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، بیانیه بسیج رسانه استان همدان در محکومیت اقدام اخیر دولت کانادا در تحریم رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای شاخص ایرانی که از مصادیق نقض آزادی بیان می باشد.

در این بیانیه آمده است:

موفقیت‌های درخشان و پیشرفت‌های شگرف ملت ایران در عرصه‌های دفاعی، علمی و اقتصادی و به ویژه ایستادگی در برابر فشارهای دشمنان و استکبار جهانی، تغییر دادن معادلات و توطئه‌های دشمنان در منطقه و رهبری ادبیات و فرهنگ مقاومت در جهان که همه از فضل الهی و محصول ایمان، توکل بر خدا و عمل به آموزه‌های اسلام ناب محمدی (ص) است، دشمنان را وادار به اتخاذ تصمیماتی کرده است که شعارهای پوچ و دروغشان را بر ملا کرده است.

هر روز که از عمر انقلاب اسلامی می گذرد چهره استکبار جهانی و خوی استکباری آنها بیشتر نمایان می گردد،آزادی بیان و گردش آزاد اطلاعات از جمله دروغ های بزرگی است که سالهاست غرب بر موج آن سواری می کند؛ از یک سو با در اختیار گرفتن بنگاه های بین المللی سخن پراکنی دنیا را بمباران خبری می کند و از دیگر سو رسانه های آزاد در هر نفطه جهان را وادار به سکوت می نماید!

امپریالیسم خبری با به راه انداختن دیکتاتوری رسانه ای، صدای هر آزاده ای را در نطفه خفه می کند و در عین حال ژست آزاد اندیشی می گیرد !
حقد و کینه دشمنان از تبلور اندیشه انقلابی ایران اسلامی به جایی رسیده است که دشمن توانایی تدبیر و پنهان کاری معمول خود را نیز از دست داده و آشکارا اقدام به تحریم رسانه های رسمی ایران می نماید !

در چند روز گذشته دولت کانادا خبرگزاری تسنیم ، روزنامه کیهان، نورنیوز، خبرگزاری فارس، مدیرمسئول کیهان، رئیس فعلی و اسبق سازمان صداوسیما و رضوانی خبرنگار این سازمان را تحریم کرد ؛ این اولین اقدام دولت وابسته کانادا در تحریم اصحاب رسانه و رسانه‌های معتبر ایران نبوده بلکه قبلا پرس تی وی شبکه خبری انگلیسی زبان ایرانی را نیز تحریم کرده بود!

از نظر استکبار جهانی ملت ها باید حرفشان را از بلندگوی استکبار بشنوند، در غیر اینصورت باید تحریم و از دور خارج شوند؛ بر این اساس است از نظر استکبار جهانی علاوه بر تحریم‌های اقتصادی چهل ساله، ملت ایران حق اظهار نظر نیز نداشته باشند!

تحریم رسانه‌ها در ایامی که امپراطوری رسانه ای در حمایت از اغتشاشگران هم آهنگ و هم صدا شده اند طبل رسوایی مدعیان دروغین شعار "آزادی بیان" و"دسترسی آزاد به اطلاعات" را به صدا درآورد تا مشخص شود در حالی که در غرب حتی مباحث علمی درباره مبانی صهیونیست و هولوکاست ممنوع و جرم است می توان در بوقهای رسانه ای مردم را تشویق به کشتار و توهین به مقدسات میلیاردها نفر مسلمان در سراسر جهان کرد !

کشوری در بوق حقوق بشری و آزادی بیان می دمد که ادعای دروغینش گوش دنیا را کر کرده و گورهای دسته جمعی کودکان بومی این سرزمین در جلو چشم جهانیان رژه می روند !

به یقین با هوشیاری و بصیرت امّت همیشه در صحنه ایران اسلامی، دوران حاکمیت استکبار رو به افول و اضمحلال بوده و نمی توانند مشکلات داخلی خود را با فرافکنی و دروغ های رسانه ای به کشورهای مستقل و آزاده منتقل نمایند .

بسیج رسانه استان همدان ضمن محکوم کردن اقدامات خلاف قانون دولت کانادا در تحریم رسانه ها، تاکید می نماید اینگونه اقدامات استکبار و فشار بر رسانه ها برای جلو گیری از تبادل اخبار و دسترسی آزاد به اطلاعات ، نشانه استکبارستیزی رسانه تراز انقلاب است و رسانه های متعهد را در عزم خود برای روشنگری و مردمی بودن راسخ تر می نماید .

سازمان بسیج رسانه استان همدان-مهرماه 1401

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location